reklama

Roztančené divadlo Mladá Boleslav bude

reklama

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 proběhla v Kavárně divadla Studio DVA tisková konference, která tak oficiálně odstartovala V. mladoboleslavský ročník autorského projektu dvojice Martin Šimek & Tereza Řípová, Roztančené divadlo. Vítěz posledního ročníku, herec Václav Jílek, reprezentoval právě divadlo Studio DVA, tudíž se tisková konference uskutečnila v prostorách jeho domovské scény, kde je také zatím putovní skleněná trofej od VR Glass Design. Kam poputuje tento rok?

Představeni byli letošní soutěžící páry, mezi nimiž se objeví reprezentanti jednotlivých divadel: Lenka Vlasáková (Divadlo Palace), Monika Sommerová (GOJA Music Hall), Veronika Bajerová (Městské divadlo Mladá Boleslav), Michal Slaný (divadlo Studio DVA), Filip Březina (Městská divadla pražská) a Matěj Vejdělek (Městské divadlo Mladá Boleslav). Každý pár si tak jako v předešlých ročnících vylosoval jeden standardní tanec a jeden latinskoamerický tanec, na něž budou muset do konce listopadu natrénovat dvě různé taneční show, plus společnou úvodní choreografii.

Exklusivní finálový galavečer, tedy vyvrcholení celého ročníku, proběhne v sobotu 28. 11. 2020 od 19:00 na prknech Městského divadla Mladá Boleslav. Slavnostním večerem provedou diváky Světlana Witowská a Petr Mikeska a celý večer bude doprovázen živou hudbou kapely Gin in jam Jakuba Žídka. V porotě letos usednou například herečka Veronika Khek Kubařová, která je účastnicí prvního ročníku Roztančeného divadla v Mladé Boleslavi a vítězkou televizního pořadu StarDance, či zpěvačka Martina Partlová. Diváky tak čeká opět neopakovatelný večer nabitý zpěvem a tancem a především zábavou. Letošní V. ročník nese podtitul „V rytmu české energie“, tudíž budou znít známé české hudební hity. Vstupenky jsou v prodeji na www.mdmb.cz či na pokladně divadla.

Na konci večera budou vyhlášeni dva vítězné páry – pomyslné druhé místo je vítěz tipovací online soutěže (hlasovat pro favorita je možné na oficiálním webu projektu: www.roztancenedivadlo.cz). Hlavním vítězem bude opět vítěz vybraný porotou v rámci včera. Pro více informací můžete sledovat sociální sítě projektu (Instagram, Facebook či Youtube), kde budou zveřejňovány příspěvky ze zákulisí a příprav projektu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama