reklama

S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

reklama

Sníte o chytrém telefonu, který skvěle vypadá, rozumí vašemu uživatelskému chování, fotí jako nejmodernější fotoaparáty a šlape jako švýcarské hodinky? Seznamte se s Honor 10!

Značka smartphonů Honor se se svou novou vlajkovou lodí Honor 10 předvedla v plné parádě. Nádherný design, velký bezrámečkový displej hrající 16 miliony barvami, ale především zbrusu nový zážitek z fotografování a technologie umělé inteligence Honoru 10 vás opravdu nadchnou. Ukažme si, co tento telefon s umělou inteligencí umí, a čím vás ohromí.

Design inspirovaný polární září

Tak nejprve ten design. Skleněná záda jsou opravdu dechberoucí a může za to především barevné zpracování Honoru 10. Zejména v modrém a zeleném provedení se barva telefonu mění podle toho, jak na ni dopadá světlo. Jednou se jeví spíše tyrkysově, jednou tmavě modře, pak ale také růžově, fialově… prostě paráda! Kromě těchto barev můžete vybírat i ze stříbrného provedení s modrými odlesky nebo zvolit klasickou černou variantou.

Opravdu chytrý smartphone

Na zádech se Honor 10 pyšní duálním fotoaparátem s rozlišením 24 + 16 MPx. Honor 10 je vybavený umělou inteligencí, která se projeví zejména během focení. Umělá inteligence AI 2.0posouvá hranice focení s mobilním zařízením zase o stupeň výš! Rozpozná více než 500 scénve22 kategoriíchv reálném čase. Co to znamená? Speciální algoritmus dokáže propojit focené objekty s nejvhodnějším nastavením foťáku. Rozezná tak vše od západu slunce nad mořem, zvířat (rozezná dokonce psa i kočku zvlášť!), rostlin, až po portréty nebo jídlo.

Jak to funguje v praxi?

Představte si, že si chcete s přáteli vyfotit selfíčko s krásnou přírodou v pozadí. V takovém případě pravděpodobně budete chtít zaostřit jak na vaši skupinu, tak na vyhlídku za vámi. Honor 10 si hravě poradí a sám co nejlépe fotoaparát nastaví tak, aby byla vaše selfie co nejkvalitnější. Sám zhodnotí i světelné podmínky, vzdálenost objektu od fotoaparátu atd.

To ale není všechno. Honor 10 umí také dokonale rozpoznávat obličejea díky umělé inteligenci využívá 3D portrétní osvětlení. V rámci této funkce můžete využívat nejrůznější pokročilé světelné efekty a výsledek bude vypadat tak, jako byste ho pořídili s profesionálním náčiním.

Honor 10 je tak skvělou výbavou na vaši letní dovolenou. Všechny momenty ve všech možných situacích zachytí zkrátka bezvadně a vaše fotky tak budou krásnou památkou, se kterou se rádi pochlubíte.

Perfektní selfies

Přední foťák Honoru 10 má rozlišení 24 MPx a i ten si s umělou inteligencí skvěle rozumí. Vaše selfies ještě nikdy nevypadaly lépe a přirozeněji! Nemáte zrovna ty nejlepší světelné podmínky? Žádný strach. I při slabém osvětlení vyfotíte krásně ostré snímky, a to díky technologii osvětlení 4 v 1 a vylepšenému snímači citlivému na světlo.

Něco navíc?

Umělá inteligence zabrousila také do galerie fotografií. Teď tak můžete fotky řadit do různých skupin a galerii ovládat pomocí hlasu a gest.

Focení s umělou inteligencí vás zkrátka bude bavit, ať už se fotografování nevěnujete, nebo naopak věnujete profesionálně. Honor 10 vám usnadní život mnoha vychytanými funkcemi, ušetří vám moře času a překvapí výsledky. Jakmile ho vezmete do ruky, nebudete ho z ní chtít dát pryč. Zkuste to!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama