reklama

Sagvan Tofi se zranil, málem nedohrál premiéru Dětí ráje!

reklama

Herec a nyní také producent Sagvan Tofi málem neodehrál premiéru svého muzikálu Děti ráje. Během veřejné generálky se vážně zranil o jednu z kulis na zápěstí pravé ruky.

„Sjela mi ruka po ostré hraně jedné z kulis a myslel jsem, že umřu bolestí. Spousta krve a hlavně to bylo přímo u tepny. Naštěstí jsem v pohodě. Sice vypadám, jako bych si chtěl podřezat žíly, ale zdravotně jsem v pořádku,“ řekl Tofi po vydařené premiéře v brněnském Bobycentru. „A hlavně jsem šťastnej, že máme za sebou moravskou premiéru, která se vydařila. Vždycky jsem si přál Děti ráje přivézt na Moravu a dokázali jsme to. Lidé s námi zpívali vestoje, standing ovations nebraly konce. Jsem rád, že ta dřina a nervy, které k přípravám patří, se vyplatily. Do konce roku už máme skoro vyprodáno,“ dodal Tofi, který v muzkálu utvořil ústřední dvojici se svým „kamarádem do deště“ Lukášem Vaculíkem. Roli zkrachovalého bývalého dýdžeje závislém na alkoholu si naprosto užíval. „Tak hlavně, abych jednou takhle neskončil já,“ dodal se smíchem. Dokonalý byl i jeho kostým a paruka.

Hvězdní hosté

Sagvanofi v publiku tleskala řada přátel, včetně jeho dlouholeté partnerky Aleny Ždarsové, se kterou má dceru Satinku. V hlavních rolích se představili také Honza Kříž, Michaela Horká, František Pytloun, Zdeněk Hrubý, Aneta Vrzalová, Jan Kopečný nebo nový přítel Michaely Noskové Ondřej Bábor. Toho málem během představení nepoznala ani jeho láska. „V první půlce měl outfity, ve kterých byl totálně sexy. Ondra nikdy nenosí džíny a já myslím, že by měl rychle začít. Ve druhé byl zase za nalíčeného rockera. Tak toho bych mít doma nemusela,“ dodala se smíchem Nosková. Mezi hosty premiéry byly čerstvě rozešlé Miss Nikol Švantnerová a Gabriela Franková, moderátorka Kateřina Kristelová, Janis Sidovský dorazil s držitelkou Thalie Hanou Holišovou, která tleskala hlavně své sestře Míše Horké v hlavní roli Evy. Dorazili také autoři písní Michal David nebo Zdeněk Barták. Překvapivým hostem byla exmanželka Josefa Rychtáře Darina, kterou osobně pozval Jarek Šimek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama