reklama

Sagvan tofi: Žije s brunetkou, ale obklopil se samými blondýnkami!

reklama

Herec, producent a autor muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi žije s brunetkou Alenou, se kterou má dceru Satinku, ale v práci ho evidentně baví hlavně blondýnky. Jak jinak si vysvětlit že do muzikálu Děti ráje, který bude mít 11. září moravskou premiéru v brněnském Bobycentru, obsadil především nádherné světlovasé zpěvačky.

Brunetky aby člověk na prstech jedné ruky napočítal. V hlavních rolí je to ale jedno blondýna vedle druhé. V hlavní roli Evy, kterou před lety hrála Míša Nosková se budou střídat krásné zpěvačky Michaela Horká a Petra Peterová. Obě dámy jsou ale bohužel pro Sagvana zadané. Míša má pětiletý vztah s hercem Tomášem Novotným, Petra Peterová má teprve tříměsíční vztah s přítelem, podnikatelem Danem. A ten už ji stihl i požádal během tak krátké známosti o ruku. Peterová, která v minulosti chodila s Petrem Mukem, poprvé ukázala snubní prsten a bude svatba.
Také v roli mladé Evy se v Dětech ráje budou střídat dvě krásné herečky, a to slovenská kráska Dominika Richterová a česká herečka Aneta Vrzalová, původně brunetka, která ale také vlasy už výrazně zesvětlila a stihla už okouzlit i Michala Davida a dostala jednu z hlavních rolí v jeho připravovaném filmu Decibely lásky. Aneta je jediná z dívek nezadaná.

Všichni se bavili

Na párty před premiérou Dětí ráje se sešla většina herců a tvůrců a překvapivě v přátelské atmosféře se potkali i Martin Dejdar a Bořek Slezáček. Bořek se před pár dny pustil do Dejdara, že jako jediný nebyl v červnu a červenci na jediné zkoušce, protože odjel na dovolenou s rodinou a nyní po ostatních hercích chce, aby sami zkrátili svoji dovolenou a šli s ním zkoušet v srpnu, kdy mají všichni volno. Dejdar oplatil útok Slezáčkovi stejnou mincí s tím, že může klidně zůstat doma, že se ho rozhodně nikdo o nic neprosí a obejde se bez něj. Na párty to ale vypadalo, že si to herci vyříkali a vše je v naprostém pořádku. „Jsem úplně v pohodě. Žádný problém nevidím. Jen jsem řekl pravdu, jak to bylo. Nic víc, nic míň,“ dodal Slezáček.  „Mám tolik práce, že kdybych se měl zabývat ještě těmito nesmysly, šel bych se zabít,“ dodal se smíchem Dejdar. Na párty dorazila většina hvězd připravovaného muzikálu včetně autorů písní. Z herců chyběl Lukáš Vaculík, který je na dovolené a Honza Kříž, který měl práci. Pozvání přijali Michal David, Zdeněk Barták a také František Janeček, který se vrátil před pár dny z dvouměsíčních prázdnin v Dominikánské republice a na Floridě, kde vlastní domy. Všichni se už těší na premiéru v režii Radka Balaše 11. září v brněnském Bobycentru. Lístky na září a říjen jsou byly po pár týdnech beznadějně vyprodané. Produkce již vypsala termíny na listopad a prosinec.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama