reklama

Scooter přiletí do Varů nadělit pořádnou dávku elektronické hudby vlastním proudovým letadlem

reklama

Světově známá kapela Scooter v čele s frontmanem H. P. Baxxterem přiletí na karlovarský koncert vlastním soukromým private jetem a jediným jejich speciálním požadavkem na pořadatele je, poznat oblíbené kluby, kde se místní lidé baví a tančí.

Kromě soukromého letadla si kapela ještě potrpí na bezpečnost, a proto ji střeží profesionální ochranka. Přes nekompromisní horu svalů není možné se jakkoliv ke kapele přiblížit. O tom svědčí i fakt, že před dvěma lety, kdy frontman navštívil party v Karlových Varech, k sobě nikoho nepustil. Jaká bude jejich vánoční nálada, se dozvíme 16. prosince v KV Aréně. Už nyní můžeme ale říci, že slibují nezapomenutelnou show.

O tom, že tahle německá partička nejsou žádní troškaři, svědčí i fakt, že jejich vystoupení jsou plná pyrotechnických efektů a světel, jejichž cena se pohybuje v řádech sta tisíců. Scooter letos již navštívili České Budějovice, kde vyprodali halu pro pět tisíc diváků. Koncert měl být tento rok jediný v České republice, ale kluci projeli celý svět a rozhodli se vrátit, a to rovnou do multifunkční KV Arény. Frontman kapely H. P. Baxxter nechce nic podcenit a už chystá do Karlových Varů překvapení
s vánočními prskavkami. “Je skvělé, že můžeme v Česku poznat další krásné město a hlavně jeho publikum. Těšíme se do Karlových Varů a slibujeme, že v předvánočním čase všem nadělíme pořádný Hyper Hardcore! Bude to jediný speciální vánoční koncert pro české fanoušky, který jsme se rozhodli připravit,“ nadšeně popisuje H. P. Baxxter.

Scooter má i u nás stálé a vděčné publikum a H. P. Baxxter je uznávanou ikonou taneční scény. S jejich hitem How Much Is the Fish zaujala Markéta Procházková ve čtvrtém kole populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas porotu natolik, že zvítězila.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama