reklama

Jak se vyhnout nevhodným situacím způsobeným smartphonem? Díky chytrým hodinkám budete vědět jak na to

reklama

Chytré hodinky se mohou stát skvělým pomocníkem v situacích, kdy se potřebujete vyhnout používání smartphonu. Pomohou vám ve chvílích, kdy očekáváte důležitou zprávu a potřebujete být na příjmu, navzdory tomu, že užívání smartphonu je v daný moment nevhodné. Níže naleznete několik tipů, jak mohou chytré hodinky, například Huawei Watch, pomoci vyřešit čtyři problémové situace, které typicky vznikají při používání smartphonu.

Chytré mobilní telefony mají své dobré i špatné stránky. Díky nim máme neustálý přístup k informacím, pomáhají nám zůstat v nepřetržitém kontaktu s přáteli, poskytují nám zábavu a usnadňují práci – to jsou ty dobré stránky. Tou horší stránkou je, že všichni velmi často sedíme s očima směřujícíma k displeji telefonu, nervózně kontrolujeme nová upozornění, kdykoli a kdekoli. Často také nastanou situace, kdy telefon nevhodně zazvoní v kině, divadle nebo během pracovní schůzky. V neposlední řadě se často telefon ne příliš snadno vejde, či spíše nevejde, do kapsy u kalhot. Jak na to?

Situace č. 1
Sedíte doma na gauči místo toho, abyste šli ven a trochu se provětrali a pohnuli. Váš pes už zapomněl, co jsou to procházky, a vy zase co to znamená být fit, díky čemuž budete brzy potřebovat větší velikost oblečení.

Řešení pomocí chytrých hodinek
Nasaďte si chytré hodinky Huawei Watch, zapněte aplikaci Google Fit, nebo denní monitoring aktivit a nastavte si svůj cíl. Vzhledem k přesnému senzoru pohybu dokáží Huawei Watch monitorovat vaši aktivitu, rozpoznají, zda jste na procházce, jdete do schodů, běháte, či cvičíte. Hodinky jsou schopné vše přehledně ukládat a s pomocí zabudovaného senzoru srdečního tepu sledovat vývoj vaší fyzické kondice. A pokud „zapomenete“ jít ven nebo běhat, Huawei Watch vám připomene, co je váš denní cíl a kolik vám ještě zbývá, abyste tohoto cíle dosáhli.

Situace č. 2
Nezáleží na tom, kde a s kým jste, celou dobu však máte nutkání kontrolovat nové emaily, textové zprávy nebo upozornění. Dokonce i v restauraci na večeři s partnerem, rodinou nebo přáteli jste roztržití a máte v tomto ohledu „nevychované manýry“.

Řešení pomocí chytrých hodinek
Vzhledem k funkci Huawei Watch, která zobrazuje upozornění s propojeným smartphonem, není nutné neustále kontrolovat displej telefonu. Hodinky zobrazí zajímavé notifikace, vyhoví vaší potřebě být neustále v obraze. Vaše rodina a přátelé uvidí, že nemáte telefon neustále na stole, nebo se ho nesnažíte nenápadně kontrolovat pod stolem, a konečně cítí, že jste duchem přítomni a mají vaši pozornost. Ve výsledku je to situace win-win.

Situace č. 3
Dokonce i tak tenký telefon, jakým je Huawei P9, může být někdy příliš velký. Lehké letní oblečení, oblečení na kolo či večerní šaty někdy jednoduše nemají kapsy, kam telefon dát, aniž by se nerozbil a zároveň nekazil vzhled. Ale jak vše zvládnout bez telefonu?!

Řešení pomocí chytrých hodinek
Naštěstí není potřeba mít vždy po ruce telefon. S Huawei Watch může váš smartphone zůstat bezpečně v tašce, batohu či kabelce a vy máte stále vše pod kontrolou. Chytré hodinky vám umožní nejen dostat upozornění a přečíst si emaily, ale také kontrolovat přehrávání hudby, najít cestu pomocí mapové aplikace, monitorovat cvičení, zjistit, jaké bude počasí či hledat informace na internetových stránkách. Všechno jednoduše ovládáte na svém zápěstí. Hodinky Huawei Watch jsou navíc skvělým módním doplňkem, který jistě podtrhne váš outfit.

Situace č. 4
Telefon obvykle zazvoní v nejméně vhodný okamžik. Máte v práci meeting nebo schůzku s klientem a nemůžete ztlumit vyzvánění, protože očekáváte důležitou zprávu? Jste s vaším protějškem na kulturní události (v divadle, na koncertě…), ale telefon musíte mít zapnutý, kvůli důležitým pracovním povinnostem, nebo pro případ, že by vám urgentně volaly vaše děti?

Řešení pomocí chytrých hodinek
Vzhledem k bezproblémovému propojení Huawei Watch s chytrým telefonem si můžete vyzvánění ztlumit a není nutné rušit vaše okolí každou notifikací. O příchozí zprávě nebo hovoru vás hodinky informují diskrétním zavibrováním a informací o volajícím či odesílateli zprávy na displeji. Navíc hovor můžete jednoduše odmítnout tahem prstu a volajícímu poslat zprávu, zda mu můžete zavolat později. Elegantně, jednoduše, taktně.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama