reklama

Sex ve městě? Ne! Styx ve městě!

reklama

Pánské trenýrky sluší nejen pánům! Nově si je oblíbily také slavné české krásky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová.

Krásné prádlo pro krásné dívky! Majitel oděvní společnosti STYX Petr Vlasák oblékl krásky do trenek a všem se to moc líbilo! Modelky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová si promenádu v exklusivních pánských trenýrkách užívaly a hned si také pánské spodní prádlo uschovaly do svého šatníku! A protože si dívky v Pařížské ulici vykračovaly po chodníku ve stylu hrdinek seriálu Sex ve městě, nová kolekce si vykoledovala příznačný název „Styx ve městě“.

Je tak jasné, že pánské trenýrky sluší nejen pánům! Oděvní společnost STYX se na hezké, kvalitní a pohodlné trenýrky dlouhodobě zaměřuje. Konstruktérka střihu vycházela z jejich přísných požadavků inspirovaných vlastními zkušenostmi. Trenýrky české značky STYX spatřily poprvé světlo světa o Vánocích roku 1996, aby jako první nabídly alternativu tehdy přežitým slipům… Od té doby se stalo tváří této značky mnoho osobností ze světa showbusinessu i sportu. Aktuálně tedy i zmíněné modelky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová – jak jim to sluší v trenýrkách se podívejte i do fotogalerie.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama