reklama

Sexy máma a podnikatelka Romana Pavelková: Od domácích úkolů před objektiv

reklama

Krásná Romana Pavelková nemá o nápadníky nouzi, více než dva roky po rozpadu manželství prý ale vztah aktivně nevyhledává. „Sama bych se na seznamku nikdy nepřihlásila,“ tvrdí. S péčí o šestiletého syna a podnikáním má na svůj osobní život minimum času.

„Modelka v důchodu“ jak o sobě Romana v žertu mluví, se momentálně nejvíce věnuje své firmě a synovi Maxíkovi, který chodí do první třídy. „Moc se mu ve škole líbí, ale on je docela suverén, takže po prvním týdnu mi ráno oznámil, že to bylo fajn, ale že už to stačilo,“ vypráví se smíchem. „Rozhodně se nenudíme, společně se učíme, podnikáme různé výlety a od mala vedeme Maxíka ke sportu, takže chodí na rugby, jezdí na kole, in-linech, lyžuje, plave, bruslí a hraje golf. Prostě podle sezóny. O víkendech a svátcích jezdíme za rodinou do Černilova“, odkud Romana pochází.

Od psaní úkolů a práce ve vlastní agentuře ale občas uteče zpět do role modelky, což je pro ni příjemné zpestření: „Nedávno jsem nafotila novou kolekci kabelek české značky Elega, se kterou spolupracuji už osm let, to je taková moje srdeční záležitost. Kabelky miluji, doma jich mám asi 30, ale víc už se jich do mého 2+kk bohužel nevejde,“ směje se.

Foto: Klára Bartheldi pro ELEGA

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama