reklama

Sexy máma Pavelková opět před objektivem. Téhle kočce je fakt skoro 37?

reklama

Za dva měsíce bude slavit 37. narozeniny, dokonalou postavu by jí ale mohly závidět i dvacítky. Z přehlídkových mol se sice zrzavá miska Romana Pavelková přesunula do kanceláře vlastní firmy, to ale neznamená, že nabídky na focení odmítá. Byla by to totiž škoda!

Romana se rozvádí, s manželem už dva roky žijí v oddělené domácnosti. Kvůli pandemii covidu se ale vše neúměrně táhne. Se synem bydlí v bývalém studentském bytě a je spokojená. I proto kývla na focení, které si také užívala.

Času už moc nezbývá
„Letos je to moje první komerční focení. Kamarádka Lussi Bugner mě požádala, zda bychom nemohli nafotit nějaké fotky pro její kadeřnický salón, a jelikož jí vděčím za krásné vlasy, ráda jsem souhlasila,“ vysvětluje Romana. Modelka se rozhodla vstoupit do tohoto roku nejen s novými vlasy, ale hlavně plná pozitivní energie a úsměvů.

Na focení se prý těšila, i když mu předcházelo několik týdnů přísné diety a cvičení. „Focení s Jirkou Šujanským je vždycky skvělý zážitek, proto jsem chtěla být v nejlepší formě. S dítětem a firmou už přeci jen na tu péči o sebe nezbývá tolik času a přes svátky jsem se s jídlem rozhodně neomezovala. Teď jsem se proto rozloučila s veškerým pečivem, cukry a škroby,“ směje se zrzka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama