reklama

Seznamte se pomocí nové originální aplikace „Májová Seznamka“

reklama

Jste nezadaní a rádi byste s někým zašli na rande? Pro všechny nezadané si společnost Cinema City připravila originální seznamovací aplikaci, která boří veškeré standardy klasických ohraných seznamek! MÁJOVÁ SEZNAMKA funguje na principu filmových preferencí seznamujících se lidí. Dokáže tedy vybrat vhodný protějšek s podobným filmovým vkusem a sjednat první rande – kde jinde, než v kině! Jako bonus k prvnímu setkání obdrží pár i možnost využít některou z pěti výher, která jim jistě zpříjemní jejich první schůzku.

V průběhu května – měsíce lásky, se společnost Cinema City rozhodla pomoci nezadaným lidem v jejich cestě za štěstím. Pro všechny, kteří mají dost klasických seznamek, si společnost připravila originální Májovou Seznamku, která poběží v období od 5. do 31. 5. 2016. Během této doby mají uživatelé aplikace možnost najít ideální protějšek s podobnými filmovými preferencemi a uskutečnit svoje rande snů v kině.

Přihlášením do aplikace, kterou vytvořila firma Brandz Friendz Czech, bude uživateli představeno několik filmových duelů, kdy se vždy musí rozhodnout mezi možnostmi A nebo B – z toho pak aplikace sestaví jeho filmový profil. V následujícím kroku si vytvoří svůj osobní profil, ve kterém zadá požadavky na partnera a preferované kino pro první rande. Po kliknutí na každého uživatele se objeví jeho profil a procentuální shoda ve filmovém kvízu, kterého společně dosáhli.  Pak už stačí jen poslat vybranému protějšku pozvánku k chatu a nakonec mu poslat i pozvánku na rande. Pokud pozvánku přijme, tak každý obdrží polovinu výherního kódu s informací, kterou z pěti výher obdrží.  Po spojení obou kódů získají unikátní výherní kód, který dvojice využije na pokladně nebo na baru jakéhokoliv multiplexu Cinema City.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama