reklama

Shazovat povánoční kila můžete na koloběžce

reklama

Vánoce a Nový rok jsou za námi a tak je na čase poohlédnout se po nějakém sportu. Kostka – kolobka, přední český výrobce koloběžek myslí na všechny členy rodiny. Vyzkoušejte výjimečné skládací koloběžky, TWENTY Fold a TOUR Fold.

Řešíte nabraná kila po svátcích? Venku je stále teplo, tak se třeba do práce vydejte na koloběžce. Vyhnete se zácpě, rozproudíte své tělo a v práci budete aktivní hned po ránu. Věděli jste, že jízda na koloběžce vám dokonce napraví zádové svalstvo? Pokud toužíte získat zpět svou postavu nebo se jen chcete provětrat, koloběh je ideální sport.

Neradi čekáte v davu na zastávkách na příjezd hromadné dopravy? Centra měst přeplněná auty přímo vybízejí k jinému druhu dopravy. Skládací koloběžky jsou jedním z ideálních prostředků pro svižný a šetrný pohyb po městě. V kombinaci s vlakem, autobusem nebo městskou dopravou budete zaručeně všude první. A navíc to ‚střihnete‘ parkem a pěkně se u toho po ránu protáhnete.

Pořiďte si koloběžku a budete pánem svého času i ve městě. Podpořte ekologii ve městě, sportujte a buďte přitom cool. Vyčleňte se z davu a buďte trendy s koloběžkou Kostka Twenty Fold. Koloběžka je zábava, sport, rehabilitační pomůcka i životní styl. Objevte kouzlo koloběžky na vlastní kůži!

Twenty, to je dvacet. Dvacet palců, to je průměr kol, která uvezou – a komfortně kamkoliv dovezou. Kostka Twenty Fold má ale něco navíc. Můžete ji totiž složit. Speciálně vymyšlený mechanismus umožňuje bez použití jakéhokoliv nářadí tuto pohodlnou „dospěláckou“ koloběžku doslova „přeložit napůl“, a zmenšit tak její rozměry pro převážení – třeba v MHD.

Elegantní barevné provedení odráží celkovou designovou lehkost a vyváženost. Křivky decentní černé či červené jsou zvýrazněny bílými liniemi a dotváří spolu s nášlapem dokonalý koncept koloběžky, za kterou se každý rád otočí.

Složit se dá také větší model Kostka Tour Fold. Přední kolo velikosti 26 palců snáze překonává nerovnosti povrchu. Výsledkem je velká, rychlá a doslova výletní koloběžka, kterou je možné snadno do půl minuty složit. Tour Fold nabízí barevné provedení v elegantní šedé s drobnými doplňky v decentní červené.

Máte doma pejska, zkuste venčení s koloběžkou. Stačí si objednat upevňující adaptér na řidítka a pružné vodítko. S touto výbavou se venčení vašeho pejska stane zábavou, na kterou se budete každý den oba těšit. Kostka nabízí nespočet různých jedinečných doplňků, jako třeba brašny na řidítka, adaptéry na světla pro větší bezpečnost nebo doplňky pro Vašeho psího miláčka. Twenty Fold vyniká precizní dokonalostí v detailech.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama