reklama

Show před udílením Oscarů aneb Hvězdy na koberečku

reklama

Předávání cen Americké filmové akademie bývá každý rok tou největší přehlídkou filmových hvězd, luxusních rób a drahých šperků, které se na této planetě vyskytují.  Právě show z 300 metrů dlouhého červeného koberce začíná v posledních letech bavit publikum čím dál tím víc.

Okamžiky, kdy na příchozí čekají speciální kamery a perfektně připravení reportéři v čele s Giulianou Rancic a Ryanem Seacrestem a moderátorskou dvojicí Kelly Osbourne a Ross Mathews z televize E!, sledují milióny diváků po celém světě. Letos show poprvé uvidíme i u nás: pořad Live from the Red Carpet (Živě z červeného koberce) vysílá televizní kanál E! v neděli 2. března od 22.30 hodin. Sandra Bullock, Amy Adams, Cate Blanchett, Judi Dench nebo Meryl Streep? Pětice hereček nominovaných na Oscara za výkon v hlavní ženské roli do poslední chvíle netuší, která z nich si cenu Americké akademie odnese. A často také do poslední chvíle nevědí, co si obléknou a jaké šperky ten večer zvolí. Výběr je veliký a každý módní návrhář touží, aby je mohl na tak významnou událost obléknout – módní domy tak rády zaplatí až půl milionu dolarů za to, že si slavné herečky obléknou právě jejich róbu.

Úžasné modely  

Také na modely, stejně jako na pocity jejich nositelek se televize E! i letos soustředí:  z 360° představí každý detail jejich šatů, speciální kamera ManiCam se zaměří na jejich ruce.  Reportéři mají na jejich vyzpovídání obvykle jen pár desítek vteřin, ale využívají je dokonale:  jedna z nejlépe oblečených hereček loňského ceremoniálu Jennifer Lawrence, která zvolila bělostnou róbu značky Dior, se Ryanu Seacrestovi přiznala, že na červený koberec vstupuje ve skutečnosti strašně hladová. K favoritkám show z červeného koberce letos rozhodně patří nestárnoucí Meryl Streep: ostřílená herečka oslňuje zralým sexappealem a také vtipem, s nímž dokáže na otázky novinářů okamžitě smečovat.  A své chvíle slávy si nenechá ukrást ani Sandra Bullock, která se rolí ve filmu Gravitace nyní opět vrací na výsluní. A jakou módu můžeme na tento rok Oscarech očekávat? Loni patřily k nejkrásnějším modelům šaty v jemných pastelových barvách, ale objevily se i róby zlaté, dlouhé šaty s kovovým a stříbřitým leskem, kreace tajuplně černé a také spousty variant v královsky červené. Tyhle všechny barvy k tak slavnostní události patří, takže je nejspíš opět uvidíme i letos. Atmosféru z červeného koberce lze pak zažít ještě i v pondělí 3. března, kdy se reprízované vstupy vysílají v průběhu celého dne. V České republice je kanál E! dostupný v nabídce O2 TV,  na Slovensku pak v nabídce Magio TV od T-COM.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama