reklama

Skoncujte s křečovými žilami snadno, rychle, bezbolestně a bez omezení!

reklama

Léto je za dveřmi, proto je načase obohatit svůj šatník o krátké sexy šaty a zbrusu nové plavky. Kazí vám radost z nakupování fakt, že vaše nohy zdobí nevzhledná křečová žíla? Pak se jí zbavte jednou provždy díky jedinečné moderní metodě odstranění křečových žil za pomoci lepidla, kterou nově nabízí Klinika YES VISAGE.

Možná vás napadne, proč právě já? Nebojte, nejste v tom sami. Dle studie trápí tento problém 30 až 60 % populace. Nejlehčí forma křečových žil, tzv. metličkovité varixy, se vyskytuje téměř u každého druhého člověka. Závažnější forma křečových žil postihuje asi 30 % dospělých.

Samozřejmě záleží na věku i pohlaví. S přibývajícími roky je toto onemocnění mnohem častější, a to zejména u žen. Ušetřeni však nejsou ani muži. Pravda, ti sice nenosí mini a nejsou pod takovým drobnohledem opačného pohlaví, ale ani v jejich případě to není zrovna hezký pohled.

Navíc křečové žíly mohou postupně způsobovat další problémy a komplikace. Při zanedbání péče může dojít například k zánětu povrchového žilního systému a v krajních případech pak k rozvoji kožních změn až bércového vředu. Důsledkem městnající se krve může být vznik krevní sraženiny (trombózy), která i když výjimečně může způsobit plicní embolii.

Neváhejte tedy a zbavte se křečových žil jednou pro vždy! Vyzkoušejte unikátní a velmi efektivní metodu VariClose využívající těsnicího mechanismu v podobě žilního lepidla. „Nemocnou žílu uzavřeme za pomoci žilního lepidla. Celý zákrok trvá asi patnáct minut, je bezbolestný a provádí se za plného vědomí pacienta,“vysvětluje MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, specialista cévní chirurgie Kliniky YES VISAGE.

Jedná se o miniinvazivní zákrok, který vás nijak neomezí ve vašich každodenních aktivitách ani v práci. A v čem je zákrok jiný oproti ostatním i moderním metodám? „Pacient po zákroku nemusí dodržovat žádný speciální režim a dokonce ani nosit kompresivní punčochy. Může se vrátit do práce i sportovat,“dodává MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, specialista cévní chirurgie Kliniky YES VISAGE.

Pro koho je zákrok vhodný? Je ideální volbou pro všechny, koho křečové žíly trápí a chtějí je vyřešit rychle, komfortně a bezbolestně. To je výhoda oproti náročné a bolestivé operaci hrazené pojišťovnami v nemocnicích. Navíc riziko infekce je v případě této metody zcela minimální. Ocení ho také lidé, kterým zdravotní stav neumožňuje podstoupit operaci v narkóze.

A jak si udržet krásné a bezchybné nohy co nejdéle? Velký vliv na vznik křečových žil má sedavé zaměstnání nebo práce, kdy jste celý den na nohou. Důležitým měřítkem je také životní styl – obezita, strava a málo pohybu. Proto se vyplatí v jídle příliš nehřešit a naordinovat si pravidelný pohyb.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama