reklama

Skupina Fragile křtila v Praze své nové CD s věhlasnými kmotry

reklama

Uznávaná slovenská vokální skupina Fragile, která v Česku oslnila na turné s R. Müllerem a již dva roky také samostatně zpívá světové a česko-slovenské hity bez použití hudebních nástrojů ve stylu „a cappella, pokřtila na koncertě v pražské Malostranské besedě svoje novinkové album Fragile Queen Symphony 2.

„Originál je prostě nepřekonatelný. Báli, jak to lidé vezmou, aby to nebrali jako nějakou opovážlivost, že si nevážíme to, co Queen udělali, jak to zpíval Freddie. To bylo samozřejmě nenapodobitelné. Chtěli jsme jen vzdát hold této muzice a lidé to i tak chápou. Hudba génia jakým byl Freddie Mercury zůstane nezapomenutelná,“ svěřil se kapelník skupiny Braňo Kostka,

Role kmotrů nového cédéčka se ujali exkluzivní hosté Helena Vondráčková, Zdena Studénková a bývalý asistent Freddie Mercuryho pan Peter Freeston.

Jednu ze zpěvaček Fragile, herečku Soňu Norisovou přišla podpořit i filmová mordparta jejích podřízených z veleúspěšného krimiseriálu Policie Modrava v čele s herci Michalem Holánem, Jaroslavou Bobkovou- Stránskou, Zdeňkem Palusgou a dalšími modravskými policisty. Koncert v Malostranské besedě byl součástí Fragile CZ tour 2017.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama