reklama

Skupina Koule opět v akci! Holky kyprých tvarů pokřtily CD

reklama

Návrat skupiny Koule na hudební scénu se neobešel bez pořádné oslavy, na které se sešli přátelé, známí a fanoušci skupiny. Tři dámy kyprých tvarů, které zpívají o životě, o ženách a mužích, dělají si legraci ze svých kil navíc, to na podiu Misch Masch – Music Clubu roztočily s plnou parádou. Na pořadu večera byl křest CD s názvem Žádnej silikon, na kterém holky oprášily dřívější pecky a zároveň rozlučka s jednou původních členek a přivítání nové zpěvačky.

Však to také lídryně skupiny Petra Slaninová obrečela. „Jsem hodně dojatá. Koule fungovala od roku 2000, celkem 11 let. Přibyly nám děti, rodiny a skloubit vystupování s rodinou jde někdy hodně těžko. Proto se Lucce nedivím, že se s námi už dál nebude valit!“ Trio Koule nově tedy vystupuje ve složení Petra Slaninová, Pavlína Pufferová a přibyla nová členka Petra Melmuková.

Cédéčko skupiny Koule pokřtila plejáda zpěváků a známých osobností: Jan Maxián, Petr Vojnar, Ivana Němečková, princezna Zdenka Lobkowitz či Monika Absolonová.

„S holkami se znám neskutečně dlouho. To, že se cédéčka neprodávají, je všeobecně známo. Proto vydání CD považuji skoro za hrdinský čin. Přeji mu a Kouli, aby se prodávalo, byl o ně zájem a aby holky měly hodně práce. To je pro zpěváky to nejlepší, co může být,“ řekla těhotná Monika Absolonová, která při počítání let známosti s Koulí, vypustila z úst neslušné slovo. „No, to se mi občas stane. Tuhle jsme seděla s malým Tadeášem na písku, bylo mi lehce nevolno, a jak na té lavičce tak posedávám, najednou slyším: „Ty vole, to říká moje maminka“. Musím si dávat pozor na pusu,“ smála se nastávající dvojnásobná maminka.

Skupinu Koule přišla podpořit také Leona Gyöngyösi, Kája Pavlíček, Jaroslav Parci, Slávek Boura, Davide Mattioli, Václav Upír Krejčí, objevil se i slovenský Freddie Peter Paul Pačut.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama