reklama

Skupina Maxim Turbulenc má nového člena, nahradil Kyklopa

reklama

Je asi zbytečné představovat kdo jsou Maxim Turbulenc. Jména Dan, Kyklop a Ajfel znají dospělí i dětští posluchači a diváci ve všech částech České republiky. V roce 2013 se ale jeden z trojice – Kyklop – rozhodl, že zkusí individuální kariéru a svému novému – rockovému projektu se začal velice silně věnovat. Bohužel pro „Maxíky“ však nejen pěvecky, ale i mediálně. Média při představování rockového projektu samozřejmě uváděla jméno Kyklopa „z Maxim Turbulenc“ což nebylo pro PR kapely vůbec dobré.

Jedna z agentur začala v roce 2013 nabízet jeho rockový projekt a v roce 2014 i sólové vystoupení Kyklopa s repertoárem Maxim Turbulenc. Kyklop se na těchto samostatných vystoupeních prezentoval jako „Kyklop bez Maxim Turbulenc“. Jak se ale ukázalo, Kyklopova snaha o individuální kariéru byla ještě silnější. Začal („v tichosti“, tj. bez vědomí kolegů) natáčet hity Maxim Turbulenc v sólovém aranžmá. V minulém měsíci, se pak u jiné agentury objevil jeho další sólový projekt. Tentokrát se jmenuje “Kyklop dětem”. Dan Vali a Petr Ajfel Novák berou na vědomí, že se jejich kolega Kyklop rozhodl v budoucnu pokračovat v sólové dráze (ať už rockera či zpěváka pro děti). Přesto, že jim toto rozhodnutí předem neoznámil a svou sólovou kariéru připravoval tajně za jejich zády a postupně své aktivity zveřejňoval, nechtějí mu v ní bránit. Rozhodli se naopak popřát Kyklopovi ve splnění jeho snu sólového zpěváka hodně štěstí a úspěchů.

Nic se nezmění         

Protože však minulost několikrát ukázala, že spojení individuální pěvecké cesty s fungováním v hudební skupině přináší časté problémy, nejasnosti a zmatky, rozhodli se tyto dva odlišné postoje u Maxim Turbulenc nespojovat a její sestavu obměnit tak, aby v ní byli i nadále pouze členové, pro něž je působení v Maxim Turbulenc hlavní a jedinou prezentací v hudebním světě. Z tohoto důvodu budou Maxim Turbulenc od pátku 5.6.2015 vystupovat v sestavě DAN, AJFEL a TIMI (viz přiložené foto). Nový člen skupiny, Timi , je výtečný zpěvák s patnáctiletou zkušeností. Repertoár skupiny se tedy výměnou jednoho člena nijak nezmění a její koncerty budou i po 5.6.2015 obsahovat všechny tituly, včetně proslavených hitů.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama