reklama

Skyline se po šesti letech vrátí na podium ROXY!

reklama

Obrovské nadšení letos budili Skyline nejen svým vystoupení na Rock for Churchill, ale téměř všude, kam se svoji rozparáděnou a čím dál tím sehranější show dorazili. Skyline se nyní vrací do klubů a jedním z jejich zbývajícíh letošních koncertů bude tradiční předvánoční mejdan, který se tentokrát uskuteční 11.prosince v pražském klub ROXY. Bude to největší letošní sólo koncert Skyline vůbec. Zároveň to bude poslední pražský klubový koncert na delší dobu – další bude až křest nový desky, která je naplánovaná na rok 2015, ale konkrétnější termín je zatím ve hvězdách.

ROXY bývala domovskou scénou Skyline a kapela se těší, že si tam po letech opět zahraje. Naposledy v ROXY hráli v roce 2008. Jejich letošní koncert v ROXY bude takové završením éry posledních dvou let, kdy Skyline i jejich fanoušci žili deskou Fairytapes. Kapela má z tohoto alba pořád velkou radost, hodně je nakopla a bez diskuzí baví i jejich fanoušky. Všechno kolem Fairytapes tak nějak zaklaplo a koncert v ROXY bude oslava tohoto skvělého období. K tomu samozřejmě nabušená vizuální show, jak je u Skyline zvykem. Kromě koncertu je v plánu i afterparty – konkrétní DJs kapela oznámí dodatečně.

Skyline za sebou v tomto roce mají skvělou festivalou sezónu, čtyři klipy k desce Fairytapes a letos začali také intenzivně pracovat na novém albu. Na podrobnosti k desce je zatím brzo, v tuto chvílí víme jen to, že by měla zvukově a „ideově“ navázat na Fairytapes a že by ji Skyline rádi vydali příští rok.

Do té doby si fanoušci musí počkat. A užít si Skyline živě, dokud to jde. 11.prosince v ROXY to rozhodně bude stát za to!

Vstupenky na koncert za 170,- Kč + poplatky jsou v předprodeji v NoDu a online v sítích Ticketpro, Ticketportal a GoOut.cz. V den koncertu na místě za 230,- Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama