reklama

Jak slaví celebrity narozeniny? Podívejte se!

reklama

Někdo slaví své narozeniny v rodinném kruhu, někdo s blízkými přáteli a někdo se vypraví na velkolepou párty do klubu, jako to udělala parta nejkrásnějších dívek v ČR. Nejedná se o přehnanou lichotku, ale o holou pravdu, jelikož své narozeniny v Music Clubu Zlatý Strom oslavila skupinka, které vévodily  miss předešlých let. Společně s kráskami zavítal do klubu i Bořek Slezáček a Petr Šiška.

Říká se, že máj je lásky čas, všude to voní a překypuje rozkvetlými stromy a květinami. Proto není divu, že se právě v květnu narodilo tolik nádherných dívek, které později uspěly nejen v národní soutěži krásy. Pro tak krásné ženy zatím není důvod k smutku z každých dalších narozenin, a proto se všechny rozhodly, že svůj významný den oslaví společně a ve velkém. „Na svých oslavách mívám minimálně 30 lidí a vždy si přeji, aby se všichni dobře bavili a byla to pořádná párty,“ prozradila Hana Věrná, 2. Vicemiss 2009, a jak řekla, tak také učinila a svou oslavu si na parketu náramně užila. Co se týče dárků, má jasnou představu: „Nemám ráda, když jsou dárky praktické. Vážím si naopak toho, když se člověk zamyslí a jeho dárek pak vyjadřuje to, že mě vnímá a je originální přímo pro mě,“ přiznala Hana Věrná, kterou však dokáže náramně potěšit i krásná kytice. Ve Zlatém Stromě se dívky i s Bořkem a Petrem vzájemně málem ušlapali, když se shromáždili jedinečný televizní taneční parket, který se nachází pouze v tomto  klubu. VIP si ovšem nešlapaly po skutečných hlavách, nýbrž po svých podobiznách, které se promítaly na televizní parket. Při gratulacích nechápavě všichni koukali, jak se mohou jejich hlavy objevovat na podlaze a hned začali vymýšlet, jak by se dala světelná podlaha využít k tanci. Tuto myšlenku jim pomohli vyřešit profesionální tanečníci, kteří přišli proto, aby oslavence při oslavách pořádně rozhýbali. Ukočírovat bujarou společnost nebylo jednoduché, ale moderátor Tomáš Zástěra vše bravurně zvládl.

Hvězdná účast

Iveta Vítová Lutovská, Česká Miss 2009, která na svou nezapomenutelnou narozeninovou oslavu prý zatím teprve čeká, prozradila, jaký dostala nejmilejší dárek. „Když jsme byli s bráchou malí, dostali jsme ten nejlepší dárek od naší mamky. Přijeli jsme s taťkou z výletu a doma čekalo chlupaté kotě,“ vzpomínala Iveta a dodala, jaký dárek by si přála do budoucna: „Celý život si přeju hodinky s vodotryskem! A to snad už od svých pěti let,“ smála se, ale vypadala, že své tvrzení myslí vážně. Na oslavě bylo opravdu živo. Své narozeniny oslavili: Tereza Fajksová, Linda Finková, Barbora Fišerová, Iva Kubelková, Hana Věrná, Barbora Vida Kolářová, Iveta Vítová Lutovská, Bořek Slezáček a Petr Šiška. Popřát jim přišli přátelé a kamarádi převážně ze showbyznysu. „Oslava narozenin, na kterou nikdy nezapomenu? Asi když mi bylo v tenisovém areálu uděláno narozeninové překvapení, o kterém jsem neměla nejmenší tušení. Bylo nás tam asi 20 a celý večer byl velmi zábavně pojatý,“ svěřila se Tereza Fajksová, Miss Earth 2012, která však radši slaví narozeniny v rodinném kruhu a nejvíc by si přála dostat dovolenou v Brazílii.

Užila si to

I Petr Šiška zažil jednou opravdové narozeninové překvapení, když mu dle jeho slov na koncertě společně popřálo a zazpívalo dva a půl tisíce fanoušků. Stejně jako Tereza Fajksová nebyl se svým narozeninovým přáním příliš skromný: „Rád bych zašel na večeři s Brucem Willisem a Sharon Stone, ale nějak nemůžeme sladit termíny,“ vtipkoval. Ovšem vzápětí přiznal, že nejkrásnější dárek v životě už dostal, a to narození jeho první dcery. A jak si oslavu užila Linda Finková? „Slavit v partě je vždy příjemné, a dnes jsme si to opravu užili. Ochutnala jsem zdejší speciality, popila míchané drinky a ještě si nesu domů kosmetiku, luxusní dortík, květiny a vouchery. Život je krásný.“ zapěla Linda.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama