reklama

Co slíbila muzikantka Terezie Kovalová herečce Nikol Kouklové?

reklama

Slovanskou krásou a folklórem ožily prostory galerie Hauch v pražském Karlíně. Dívčí hudební skupina Vesna zde představila u příležitosti křtu nového alba svoji mýtickou multi-performaci, v níž se, mimo jiných, představila i známá violoncellistka Terezie Kovalová.

Ta své vystoupení absolvovala v šatech slovanské bohyně zimy Morany z dílny Kamily Vodochodské. „Byla jsem vybraná, abych přestavovala bohyni zimy Moranu. Budu hrát také píseň z názvem Morana, která byla vytvořena přímo pro tento projekt. Opravdu je už konec zimy a pro naše předky, bylo jaro velmi důležitým ročním období. Pro nás je to dneska spíš těšení na sluníčko, vidina tepla a nadcházející dovolené,“ porozprávěla Terezie, která rozhodně dovolenou mít bude a moc se na ni těší. Ještě před odletem k moři ale musí splnit slib, který dala herečce Nikol Kouklové.

„Před časem mě Nikol Kouklová oslovila, abych vystoupila na její charitativním projektu Soirée pro Slunce, kterým chce podpořit Nadaci Slunce. Už tenkrát nad svým nápadem projevovala značné nadšení. Bylo to tak nakažlivé, že se nedalo říci ne. Myslím si, že to bude v Divadle Bez zábradlí hodně povedený večer, protože se málokdy stane, dostat tolik zajímavých lidí pod jednu střechu. Těším se, až si na podiu zahraji i s ostatními umělci,“ prozradila Terezie Kovalová, co bude 21. června dělat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama