reklama

Slunečné léto jede do finále – čekají vás poslední dvě zastávky

reklama

Na poslední dvě zastávky zavítáme do Čech i na Moravu – 24. 9. přijeďte do Náchoda a 26. 9. si nenechte ujít Brno. Slunečný autobus přijede v tradičním čase od 14 do17 hodin. Nebudou chybět oblíbení herci ze seriálu Slunečná – např. Eva Decastelo, Bára Jánová, Kristýna Kociánová, Denisa Nesvačilová, Lukáš Langmajer, Karel Zima a další. Náchod roztančí Petr Kotvald, v Brně zazpívá Leona Machálková. Celá show se nemůže obejít bez energické stálice a módního návrháře, jímž je Osmany Laffita.

Žlutý autobus přiváží nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty zóna Asombroso by Osmany Laffita s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč a spousta z nich se už rozdala – nenechte si ujít poslední příležitost.

pátek 24. 9. se potkáme na náměstí v Náchodě – toto krásné město najdete v Královéhradeckém kraji v turistickém regionu Kladské pomezí na severovýchodě Čech. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Díky nově přestavěným lázním získal Náchod znovu titul lázeňského města. Mimo jiné v rámci akce můžete navštívit stánky pivovaru Primátor – pivo v Náchodě má tradici už od roku 1872, a navazuje tak na mnohasetletou tradici pivovarského řemesla – nebo společnosti MEDILAB, která už řadu let vyrábí a distribuuje spotřební zdravotnický materiál a zdravotnickou techniku.

neděli 26. 9. zavítáme do Auto ESA Brno k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Brno nabízí na prodejní ploše více než 650 vozidel. S Auto ESA budeme na místě navíc soutěžit o tři skvělé ceny – zápůjčku vozu SUV na víkend s plnou nádrží, poukaz na PHM v hodnotě 600 Kč a sadu povinné výbavy do auta.

Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama