reklama

SOIRÉE PRO SLUNCE v Divadle Bez zábradlí

reklama

Divadelní sezóna se pomalu ale jistě blíží ke svému konci, a tak není divu, že se již v těchto dnech v Divadle Bez zábradlí připravuje akce s názvem Soirée pro Slunce. Ta se bude konat 21. června od 19 hodin a má krom přivítání léta i bohulibý záměr, a sice podpořit handicapované děti a mládež. 

„Každoročně se snažím coby patronka vymyslet nějakou tematickou akci nebo projekt, kterými bych Nadaci Slunce finančně podpořila, a letos to připadlo na Soirée, které mi leží v hlavě už asi dva roky. Oslovila jsem kolegy a známé z branže s nápadem se zapojit, tak uvidíme, co dáme společně dohromady. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován na rekonstrukci výchovně-vzdělávacího centra pro studenty se speciálními potřebami v Unhošti,“ vysvětluje Nikol Kouklová, která stojí za organizací celého eventu.

Vstupenky na večer plný hudby, autorských písní či známých melodií, které pro vás zazpívají osobnosti české divadelní a hudební scény, jsou již v prodeji, a tak nezbývá než vás seznámit s účinkujícími, kteří se této akce zúčastní, a pomohou tak svým talentem dobré věci. Těšit se můžete například na osobnosti z pořadu Tvoje tvář má známý hlas Annu Slováčkovou, Milana Peroutku nebo Davida Gránského, dále také muzikálové herce Jana Kříže, Míšu Tomešovou, Radku Pavlovčinovou, Martina Písaříka, Dášu Zázvůrkovou, Ivanu Korolovou a Terezu Aster Vágnerovou, harmonikáře Petra Lüftnera, který tvoří nerozlučné duo s Xindlem X, či modelku a violoncellistku Terezii Kovalovou. Chybět nebudou ani činoherní herci jako Šárka Vaculíková, Karel Heřmánek ml., Petra Horvátová, Aneta Krejčíková, Kristina Sitková, Berenika Kohoutová, Lukáš Rous, Anna Schmidmajerová nebo neokoukaní talenti jako Mariana Prachařová a Eliška Lüftnerová!

Datum spontánně vyšlo na letní slunovrat, a to vnímám jako dobré znamení. Jednak se rozloučíme s divadelní sezónou, přivítáme léto a v neposlední řadě uděláme něco smysluplného. Seznam účinkujících se možná obohatí o pár dalších jmen, jelikož někteří momentálně nevědí s jistotou, jaké budou mít závazky. Kdo všechno tedy nakonec přijde a podpoří, to bude takové malé překvapení i pro mě,“ směje se Nikol a dodává: „Každopádně vás srdečně zvu 21. června do Divadla Bez zábradlí, kde rozhodně nebude chybět dobrá nálada a chytlavé melodie“.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama