reklama

Špičkové fotografie s vaším smartphonem: Huawei představuje P10 a P10 Plus s trojící fotoaparátů Leic

reklama

Na veletrhu mobilních technologií v Barceloně společnost Huawei uvedla nové smartphony P10 a P10 Plus. Druhá generace duálního fotoaparátu a nově také selfie kamera vyvinutá ve spolupráci s Leica se speciálním portrétovým módem vám umožní pořídit skvělé fotografie za jakýchkoliv okolností.

„Chceme inspirovat lidi, aby oživili svět skrze krásné fotografie. Náš nový působivý smartphone P10 s výborným duálním fotoaparátem vyvinutým ve spolupráci se společností Leica, je vlastně takovou oslavou umělce v každém z nás, jelikož nám umožňují zachytit zážitky, které formují naše životy,“ uvedl Richard Yu, CEO, Huawei Consumer Business Group.

Trojice fotoaparátů Leica
Duální fotoaparát Leica 2.0, na jehož vývoji spolupracovala legendární fotografická firma, nově doplňuje i přední 8MPx fotoaparát s certifikací Leica. Hlavní fotoaparát disponuje 12MPx RGB (barevným) a 20MPx monochromatickým (černobílým) snímačem, díky kterým můžete docílit profesionálních výsledků.

Elegantní design a exkluzivní barevné varianty ve spolupráci s Pantone
Elegantní celokovové tělo Huawei P10 bude k dispozici v několika ojedinělých barvách, které jsou výsledkem prvního mezioborového partnerství společnosti Huawei s Pantone Color Institute, světovou špičkou v oblasti barev. Výsledkem jsou dvě zcela nové barvy v atraktivním modrém a zeleném odstínu. Co se povrchové úpravy týče, designový tým Huawei představil kromě variant s pískovaným a leštěným povrchem i variantu upravenou poprvé s využitím inovativní metody diamantového brusu „Hyper Diamond-cut“.

Precizní portréty i širokoúhlý mód GoPro
Fotoaparát je nově vybaven řadou speciálních funkcí pro focení portrétu, jako je precizní 3D detekční technologie, které vám pomohou docílit ještě krásnějších fotografií. Konkrétně to vypadá tak, že přístroj automaticky bere v úvahu např. polohu a velikost nosu, aby bylo světlo, stíny i barva na výsledné fotografii právě tam, kde být mají.

Huawei P10 disponuje novým mechanismem, který sleduje změny přirozeného osvětlení a automaticky upravuje fotografické nastavení. Přední selfie kamera například rozpozná, když se chystáte fotit skupinové selfie a přepne do širokoúhlého módu. Ve spolupráci s GoPro pak společnost Huawei nabízí „Highlights“ (nejlepší momenty), obrazovou technologii generující fotoalba nebo videopříběhy za pomoci řady bohatých šablon a pokročilých editovacích funkcí s integrovanou GoPro Quik aplikací.

Spolupráce Huawei v oblasti umění a fotografie
Vedle dlouhodobého partnerství s fotografickou společností Leica či Pantone, spolupracuje firma Huawei i se známou Saatchi Gallery, se kterou společně uvedla světově první výstavu mapující historii selfie: „From Selfie to Self-Expression“. Společnost navázala partnerství i s prestižní uměleckou a designovou fakultou Central Saint Martins. V rámci této spolupráce přes 60 studentů zpracovává návrhy příslušenství k Huawei P10. Do návrhů je zapojen také návrhář a zakladatel módní značky Ricostru, Rico Manchit Au. Síly spojila společnost Huawei také s Vogue a prostřednictvím nového smartphonu Huawei P10 vytvořily 10 reprodukcí ikonických obrazů minulosti.

Cena a dostupnost
V České republice bude novinka Huawei P10 dostupná od 31. 3. 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč. Huawei P10 Plus by pak v ČR měl být dostupný ve verzi se 128 GB ROM a 6 GB RAM za doporučenou maloobchodní cenu 21 999 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama