reklama

Špindlerovské otevírání léta láká i celebrity

reklama

O víkendu odstartuje v největším krkonošském městečku letní sezóna. A stejně jako u zimního openingu nebudou ani nyní chybět ve Špindlu známé české osobnosti. Festival úsměvů láká svým bohatým programem především rodiny s dětmi. Se svými synky se do Svatého Petra chystá i operní diva Andrea Kalivodová.

„Máme s rodinou strašně rádi hory a nejraději trávíme volný čas na čerstvém vzduchu nebo třeba v lese. Na zahájení letní sezóny ve Špindlu se tedy moc těšíme. Zrovna v domě rekonstruujeme kuchyň, takže se nám hodí, že si uděláme s dětmi výlet,“ uvedla operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová, která se chystá na víkend do Špindlerova Mlýna s dvouletým synkem Adriankem, čtyřměsíčním Sebastiánkem a sestrou Denisou.

Adrian je podle Andrey dost hyperaktivní, takže s ním otestuje všechny možné aktivity. „Adriánek se už těší na dětskou olympiádu,malování na obličej a určitě otestujeme i nějakou naučnou stezku. Kvůli obrovské škále aktivit a krásným stezkám sem budeme jezdit teď často, aby se Adrian pořádně vyřádil,“ prozradila operní diva, která si pro svůj pobyt vybrala hotel Harmony Club. „Ráda si po náročném dnu oddechnu a miluji wellness, takže se těším na sauny a bazén,“ řekla Andrea. Festival úsměvů v rámci Špindlerovského otevírání léta nabídne i ukázky záchranných prací členů horské služby, hasičů a policie a nebude chybět ani hudební vystoupení Davida Deyla nebo zpěváka Pokáče. Terénní tříkolky, koloběžky, summer tubing nebo jízdu lanovkou si můžete užít s padesátiprocentní slevou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama