reklama

Spisovatel Robert Fulghum představí v plzeňském pivovaru knižní novinku Opravář osudů

reklama

Fanoušci světoznámého amerického autora Roberta Fulghuma se se svým idolem mohou osobně setkat v pondělí 2. října v prostorách pivovaru Plzeňský Prazdroj. Spisovatel zde od 17 hodin představí svoji novou knihu Opravář osudů.

Setkání veřejnosti s Robertem Fulghumem proběhne v Konferenčním a společenském centru SECESE. Po uvedení knižní novinky Opravář osudů bude následovat diskuse s autorem a autogramiáda. Novou knihu, kterou vydává na konci září nakladatelství Argo, si účastníci budou moci na místě zakoupit. Prodej knihy zajistí vydavatelství Kosmas. Vstupné na akci je zdarma.

V rámci návštěvy pivovaru Plzeňský Prazdroj mohou návštěvníci nasát pivovarskou atmosféru také na některé z prohlídkových tras – Pilsner Urquell či GAmbrinus, kde se dozvědí zajímavosti o historii pivovaru, která sahá do poloviny 19. století, ale i informace o výrobě piva ve 21. století.  Navíc v historických sklepích Pilsner Urquell, které jsou součástí prohlídky, se dodnes vyrábí pivo Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama