reklama

Splněné přání a korunka pro uzdravenou Elišku

reklama

V libereckém Art Café Lázně byla autorkou, módní návrhářkou Jarkou Kašpar, slavnostně představena nová soutěž Missis Golf. Celý rok budou probíhat golfové turnaje a na konci listopadu bude udělen titul Missis golf. Pro výherkyni připraví korunku v dílně jabloneckého ŠENÝR Bijoux.

Informace o této soutěži najdete ZDE. V rámci večera došlo ke splnění přání malé Elišky a zároveň obdržela dar – korunku Dominiky Myslivcové, ze které měla neuvěřitelnou radost. Eliška Heřmanová je 4 letá holčička z Benešova u Prahy. V roce 2012 prodělala závažné onkologické onemocnění a v roce 2014 prodělala recidivu onemocnění. Po náročné léčbě je nyní v pořádku. Jejím velkým přáním je stát se modelkou. Nadační fond MA-MA Foundation jí toto přání v rámci svého celorepublikového projektu Plňme přání splnil.

Společně s partnery, mezi nimiž je i ŠENÝR Bijoux, umožnil Elišce vyzkoušet si jaké to je projít se po mole před diváky, poskytnout rozhovor do kamery a vychutnat si potlesk obecenstva. „Eliška byla nadšená nejen z přehlídky s opravdovými modelkami, ale také z korunky . Na korunce je symbol „D“ české barbie Dominiky Myslivcové. Eliška vypadala neskutečně spokojená a vše také potvrdila svými slovy do mikrofonu.“ doplnila Olga Kopalová majitelka ŠENÝR Bijoux.

Rodinná firma ŠENÝR má tradici šperkařství již od roku 1900. Patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě i Asii. Partnerstvím s Českou Miss ŠENÝR získal popularitu nejen v tuzemsku ale i na světových soutěžích krásy. Korunkami od ŠENÝRU se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. V Reunionu mají putovní korunku pro Miss Reunion od roku 2010. Také zdobí skvělé osobnosti kulturního i politického života v různých částech planety a všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky skvělých designů.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama