reklama

„Splnil se mi sen,“ říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English

reklama

V době, kdy Markéta Vaníčková řešila možnost vlastního podnikání, kde by se mohla realizovat a zúročit své dosavadní zkušenosti, dostala nabídku odkoupit licenci na výuku dětí metodou Helen Doron English. „Hned jsem věděla, že to je to pravé co chci“, vypráví sympatická maminka tří synů a dodává, že zásluhu na jejím rozhodnutí přistoupit na onu nabídku měla i možnost unikátního jazykového vzdělávání vlastních dětí.

„Výukové centrum Helen Doron na Praze 9 již pár let fungovalo, mně se však podařilo výrazně zvýšit počty dětských studentů a také rozšířit lektorský tým. V roce 2012 jsme přidali výuku dospělých Callanovou metodou, přestěhovali se do nových prostorů velkého domu se zahradou a krytým bazénem a také zavedli Miniškolku s angličtinou pro děti od 2 let,“ přidává faktické informace Markéta Vaníčková.

Dozvídáme se, že nejmladší studentka do dětského kurzu Baby´s Best Start začala chodit ve věku 4 měsíců a že vedle unikátních výukových metod je výhodou i fakt, že se studenti mohou přímo ve Výukovém centru připravit a následně podrobit mezinárodním testům. Tak získají uznávané certifikáty Cambridge. Ty dětské mají příponu YLE, což znamená Young Learners a jsou ve 3 stupních. Poté následuje další stupnice úrovní. Maturitní úrovně PET dosahují děti již ve věku 13 let!

„Jedním z nich je můj prostřední syn Jakub (14let),“ pochlubí se hrdá maminka a dodává, že syn studuje na gymnáziu a z angličtiny má samozřejmě jedničku. „A právě tyto dny obdržel již podruhé přímo z rukou Helen Doron certifikát z testů Cambridge!“ Markéta Vaníčková dodává, že během nedávné návštěvy zakladatelky Výukového centra v Čakovicích převzalo certifikát celkem 28 dětí, což je obrovský úspěch.

O zakladatelce 

Helen Doron je britská lingvistka, která metodu vytvořila již před 30 lety. S týmem zkušených učitelů, metodiků a psychologů neustále vylepšuje a vytváří nové kurzy pro děti. Tyto kurzy vycházejí z napodobení bilingvního domácího prostředí pro dítě, které se tímto způsobem učí přirozeně, bez pocitu nudy nebo nějaké zátěže. Zároveň se tato metoda a témata, s nimiž se ve výuce pracuje, zasluhuje o celkový rozvoj dětí, kopíruje jejich vývoj a zájmy. V této době aplikací do chytrých telefonů a tabletů se děti mohou vzdělávat i za pomoci interaktivních učebnic, které komunikují právě prostřednictvím telefonů či tabletů, což je zcela unikátní. Chcete se o výuce dozvědět více? Tak čtěte ZDE.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama