reklama

Starostové z Hodonína a ze Šlapanic postupují do národního kola soutěže Zlatý erb

reklama

Ceny vítězům 22. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly v pátek 19. 6. 2020 předány při slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Jihomoravského kraje. Diplomy a ceny předal soutěžícím člen Rady Jihomoravského kraje pan Radomír Pavlíček.

Letošními vítězi krajského kola soutěže Zlatý erb jsou mimo jiné Michaela Trněná, starostka Šlapanic a Libor Střecha, starosta Hodonína, které najdeme na kandidátce Starostové pro jižní Moravu. Oba postupují do celostátního kola. Město Šlapanice získalo ocenění v kategorii Nejlepší elektronická služba a projekty Smart City. Hodonín pak zabodoval v kategorii Nejlepší webové stránky města.

„Tyto ceny jsou oceněním snahy a usilovné práce všech, kteří mají zájem o poskytování kvalitních informací a služeb nejenom svým občanům, ale také podnikatelům, turistům i náhodným návštěvníkům,“ komentuje ocenění Radomír Pavlíček, předseda Výboru pro regionální rozvoj Jihomoravského kraje.

Do soutěže se přihlásilo celkem 31 obcí a měst. Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích – Nejlepší elektronická služba a projekty Smart City, Nejlepší webové stránky obce a Nejlepší webové stránky města.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama