reklama

Štíbrová nikoho nezajímá! Zastínilo ji štěně!

reklama

Již podruhé se herečka Patricie Solaříková rozhodla vytvořit charitativní kalendář, z jehož výtěžku se podpoří útulky a depozity pro opuštěná či týraná zvířata, a to především pejsky.

V minulém roce se kalendář úspěšně prodával a vybrala se slušná částka, kterou jsme rozdělili do několika útulků, a tak jsem se rozhodla se do toho letos opět vrhnout.  Nečekala jsem, jak je komplikované sehnat jak herce, tak i pejsky a vše zorganizovat,“ svěřila se nám Patricie Solaříková. „Po mravenčí práci, kdy jsem oslovila spousty herců, se nakonec podařilo domluvit vše tak, že kalendář opravdu už vyrábíme. Kromě pejsků se můžete těšit i na Danu Batulkovou, Michaelu Badinkovou, Lenku Zahradnickou, Jirku Dvořáka a další herce, kteří budou v kalendáři zachyceni vždy v nějaké zvláštní situaci v lidském životě.“ Nikol Štíbrová a Veronika Architeva, kterou znáte ještě pod jejím dívčím příjmením Nová, si tentokrát před objektivem fotografa Martina Linharta zahrály na “zbohatlé slečinky“, které nakupují v luxusní Pařížské ulici v centru Prahy.

Bruno jako hvězda!

Při focení nesměli chybět ani pejskové, kteří se stali součástí každého snímku. Veronika měla svojí fenku Abby a Nikol “nafasovala“ zapůjčeného Bruna. Právě toto štěně ruského toye doslova zastavilo provoz v celé ulici a strhlo na sebe veškerou pozornost. Dokonce se muselo pozastavit i samotné fotografování. Bruno byl totiž v jednu chvíli obklopen davem turistů a pomalu každý, kdo prošel kolem, si ho chtěl hladit. V takovou chvíli opravdu nešlo navodit přirozenou atmosféru ulice. „Už jsem na to poměrně zvyklá, že se ke mně tu a tam přižene nějaký člověk a chce se se mnou vyfotit. Ten pidi pes ale lidi magneticky přitahoval natolik, že už nikoho nezajímala Štíbrovka z televize, ale ten malej psí zázrak v mém náručí,“ smála se Nikol Štíbrová. Bruno má tedy doslova našlápnuto na hvězdnou kariéru a třeba o něm ještě uslyšíme. To nám nakonec potvrdila i jeho panička, která se nechala slyšet, že se prý Brunovi nabídky na focení díky jeho roztomilosti doslova hrnou a stává se mediální hvězdou. Všichni, kdo chtějí přispět na opuštěná a týraná zvířata si od poloviny listopadu mohou kalendář zakoupit na pobočkách Fotolabu a vybraných prodejnách s psími potřebami.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama