reklama

Stylový školní rok začíná v Nákupní Galerii Myslbek

reklama

Módní návrháři sází, vzhledem k blížícím se chladným dnům, na funkčnost a praktičnost oblečení. Především dětem je pak důležité vybírat kousky, které nejen dobře vypadají, ale jsou zároveň pohodlné. Trendem bude letošní sezónu vrstvení oblečení, především mikin s kapucí, flanelových i klasických košilí v kombinaci s koženou bundou nebo bomberem. Obuvi jednoznačně vévodí ležérní tenisky. 

Dětské oddělení obchdou VERMONT nabízí oblečení, které si získá srdce každého dítka. Prodejna vsází na kvalitní a pohodlné kousky značek GANT, NAUTICA, La Martina, Polo Ralph Lauren a Il Gufo. Od začátku září navíc startuje soutěž v NG Myslbek o poukaz na dětské oblečení právě do tohoto obchodu.

Další s oděvních značek s pestrým výběrem dětského sortimentu, H&M, pro své zákazníky připravila do 10.9. při nákupu zboží z dětského oddělení nad 700 Kč, slevu 20%. V butiku Petit Bateau jsou celoročně k dostání modely, které se díky kvalitnímu zpracování často dědí mezi sourozenci. A zřejmě i v britské královské rodině – potomci prince Williama a vévodkyně Kate oblékají právě kousky z Petit Bateau. V NEXT sází na pohodlné a elegantní dětské modely, včetně elegantních košilí pro mladé gentlemany.

„Naši zákazníci si mohou vybrat z opravdu pestré nabídky kolekcí dětské módy,“ upřesňuje Helena Ševčíková, marketingová manažerka NG Myslbek. „V Nákupní Galerii Myslbek najdou několik obchodů, včetně Vermont Kids s kvalitní dětskou módou, která jde nejen ruku v ruce s módními trendy, ale je zároveň i precizně zpracovaná.“ 

U příležitosti nadcházejícího školního roku připravila Nákupní Galerie Myslbek soutěž pro všechny rodiče, potažmo malé milovníky módy. Hlavní výhrou je voucher na oblečení do dětského oddělení prodejny Vermont. Zájemci o výhru mohou do 8. září sdílet na Facebookových stránkách NG Myslbek fotky dětí v outfitech, které si oblékly první školní den.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama