reklama

Světová móda v Karlových Varech

reklama

Móda je součástí našeho každodenního života. Ať chceme nebo ne. Všichni se ráno oblékáme do práce, na procházku, na výlet. Balíme si věci na dovolenou nebo na služební cestu. Každý den si vybíráme, co si vezmeme na sebe.

Pro některé z nás je móda spojená s funkčností, pro některé z nás je móda milováním se s vášní.  Ale ať tak či tak, pořád je naší součástí.

Ti největší milovníci módy sledují fashion trendy každý den. Na internetu, v magazínech na sociálních sítích. Někteří dokonce za módou cestují i do zahraničí. Netrpělivě čekají, až vyjde další číslo oblíbeného módního magazínu nebo na další video od Lagerfelda na Youtube.

Tentokrát je tu však pro všechny milovníky módy unikátní akce. Výjimečná a jedinečná módní show probíhající 3 dny s názvem TOP FASHION WEEK 2022!

Konat se bude v Karlových Varech v luxusním Grandhotelu PUPP. Je na co se těšit. Zde se totiž bude móda snoubit s luxusem a luxus s módou. Představí se přes 12 světových i tuzemských módních návrhářů a můžeme se těšit na jména, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, Gabriela Giotto nebo česko-americká návrhářka Kateřina Lanková.

Producentem a organizátorem akce Jan Lengyel: „Chceme navázat na tradici TOP módních přehlídek, které z mého pohledu dnes v Čechách chybí. Proto jsme dali dohromady tým profesionálů v oblasti marketingu a módních trendů s cílem dělat zde ty TOP fashion projekty. Chceme zde prezentovat opravdovou kvalitu a věřím, že český divák si je ocení“.

Kreativním ředitelem celého projektu se stal známý stylista a vizážista Kája Pavlíček, který dodává: „ Návštěvníci letošního ročníku TOP FASHION WEEK 2022 se mohou těšit nejen na světové módní trendy, ale i na velkou variabilitu předváděných modelů, které si pak samozřejmě mohou koupit. Další novinkou letošního ročníku bude i nové pojetí přehlídek ve velkém sálu Grandhotelu PUPP, která věřím, že diváky nadchne.“ TOP FASHION WEEK 2022 v Grandhotelu PUPP se koná 30.9- 2.10.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama