reklama

Tahle sexy kočka chce letos do finále České Miss! Co na ni říkáte?

reklama

Další ročník České Miss prý bude v úplně novém kabátě. Alespoň tak to slibuje bývalá vítězka a dnes ředitelka soutěže Eva Čerešňáková. Uvidíme, jestli se konečně přestaneme nudit a na finalistky bude hezčí pohled, než tomu bylo v minulosti. V každém případě zájem o Českou Miss je velký. Castingy v jednotlivých regionech proběhnou v lednu a jednou z krásek, které by se rády podívaly do nejlepší desítky, je i Michaela Šmejkalová.

Sexy blondýnka z Českých Budějovic už se modelingu nějaký ten pátek věnuje. Což ale samozřejmě nemusí automaticky znamenat, že by se měla prosadit. Na druhou stranu, při pohledu na její postavičku je už teď jasné, že prostě musí patřit mezi horké favoritky na postup do finále. Tím spíš, když je letošní ročník i o sociálních sítích a o postupujících do dalších kol budou rozhodovat lidé.

Tedy ne pouze jakási porota, o jejimž vkusu se dá vzhledem k výběru v posledních ročnících úspěšně pochybovat. Dvě dívky z každého regionu s nejvyšším počtem fanoušků na instagramovém a facebookovém profilu se tak stoprocentně podívají do semifinále.

Pro Šmejkalovou je to určitě dobrá zpráva. Na jejím oficiálním profilu (najdete ho zde: https://www.facebook.com/Česká-Miss-2017-Michaela-Šmejkalová-585581571642576/?fref=ts) je totiž pořádně živo, o čemž se můžete sami přesvědčit. „Je dobré, když o něčem mohou rozhodovat sami lidé. Mohou nás sledovat déle a udělat si o každé dívce obrázek,“ usmívá se sympatická rodačka z Tábora. Její kroky budeme sledovat i my. A uvidíme, jak to s ní nakonec dopadne…

Foto: archiv M. Šmejkalové

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama