reklama

Takovou jízdu jste pánové neviděli. Vnadné české modelky řádily ve vlaku

reklama

Na dámskou jízdu vyrazily tři žádané české krásky Aneta Vignerová, Gábina Franková a Nikola Buranská. O tom, že modelky umí zábavu roztočit, se na vlastní oči přesvědčili cestující ve vlaku do Tater a šampaňské teklo proudem!

Modelky cestovaly prémiovou třídou a využily veškerý servis a pohodlí, co tato třída nabízí. Česká Miss pro rok 2009 Aneta Vignerová dokonce během cesty zavzpomínala na svou první lásku z vlaku. „Už odmalička jsem často jezdívala vlakem k babičce na Moravu do Šternberka. Vždycky mě to strašně bavilo. Nemusíte se soustředit na řízení, na cestu, jen odpočíváte, čtete si knížku nebo časopis, přemýšlíte nebo se zamilujete,“ vzpomíná sexy modelka na dobu, kdy jí bylo patnáct let a na cestě od babičky potkala ve vlaku první lásku. „Trvalo to asi pět minut. Vlak tehdy zastavil a než se znovu rozjel zahlédla jsem naproti v druhém vlaku na nádraží kluka. Z okna jsme si chvíli povídali a padli jsme si do oka. Dala jsem mu telefonní číslo a on vážně zavolal a dokonce za mnou i přijel. Krásná krátká letní láska.“

Modelky vyzkoušely i občerstvení a diety šly naprosto stranou. „Já miluji čokoládové dezerty, takže jsem neodolala čokoládovým brownies. Upřímně jsem se ale nemohla rozhodnout, co si dát, mám ráda sladké a strašně mě překvapila široká nabídka ve vlaku a celkově bohatý servis. Moc často vlakem nejezdím a přitom je to asi nejkomfortnější doprava, co jsem zažila,“ přiznala Česká Miss 2014 Gabriela Franková, která neodolala ani hovězímu guláši a dalším specialitám kuchařů.

Cestu si užívala a velmi pochvalovala také Nikola Buranská, modelka a Blesk Česká Miss Earth 2014. Kromě řádění ve vlaku a popíjení šampaňského si užívala i komfort. „Cesta je do Tater přece jenom dlouhá, a tak jsem si ji zkrátila i menším odpočinkem v prostorných sedačkách. Připadala jsem si jako v letadle, kde trávím poslední dobou strašně moc času. Kožené sedačky jsme si mohly jednoduše polohovat, takže jsem v pohodě i usnula. Na moc dlouho ale ne, protože se holky chtěly bavit a nenechaly mě,“ směje se Nikola.

Foto: Leo Express

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama