reklama

Tambour Moon: nová tvář hodinek Tambour

reklama

Kolekce Tambour, která vznikla v roce 2002, byla pro značku Louis Vuitton hodinářskou premiérou. Od té doby byly na trh uvedeny různé verze pro muže i ženy, které si však uchovaly charakteristické prvky řady Tambour. Nyní jsou hodinky Tambour obecně považovány za ikonu a ambasadora hodinářského umu značky Louis Vuitton. Patnáct let po svém vzniku se veřejnosti představuje nová verze, která však nezapře krev své rodiny: Tambour Moon.

Tento nový prvek hodinek Tambour je věrný estetickému stylu, na němž stojí úspěch původní řady Tambour: úchvatně zaoblené pouzdro, které evokuje tvar bubnu. Kruh neruší ani nožky, které zachovávají perfektní tvar. Nechybí dvanáct písmen Louis Vuitton vyrytých po obvodu a ani originální tvar pouzdra, které se směrem dolů rozšiřuje, takže velmi pohodlně sedí na zápěstí. Návrháři značky si pohráli s celkovým tvarem a hodinky Tambour Moon tak dostaly do vínku unikátní prohnutý profil, který připomíná srpek měsíce. Konkávní linie vytváří důmyslnou hru světla a stínu po celé ploše pouzdra hodinek.

Dámská kolekce
Hodinky Tambour Moon představují svoji ženskou stránku modelem Moon Star, který se nabízí v provedení z leštěné oceli v několika variantách průměru a funkcí. Model s pouzdrem o průměru 28 mm je osazen číselníkem s dvěma ústředními ručkami – hodinovkou a minutovkou, a malou vteřinovou ručkou na pozici šesti hodin. Prvek ve tvaru kvítku Monogram Flower z metalického růžového zlata oběhne jednou dokola za šedesát vteřin. Monogram Flower není jen dekorace, ale ústřední prvek těchto hodinek – pečeť ženskosti v nabídce hodinek Louis Vuitton. Modely s pouzdrem o průměru 35 mm a 39,5 mm mají chronograf. Všechny tři modely jsou osazeny quartzovým strojkem a nabízí se s černým nebo stříbrným číselníkem a také v luxusní verzi s nožkami, do nichž jsou zasazeny diamanty a číselníkem z perleti s diamantovými indexy hodin.

nská kolekce
Model Tambour Moon GMT je zhmotněním jednoho z nejoblíbenějších témat značky Louis Vuitton: cestování. Proto je komplikace GMT ústředním prvkem těchto hodinek. Nový elegantní nástroj pro moderní cestovatele se skrývá v poudře o průměru 42,5 mm, které se nabízí v provedení z matné oceli nebo kombinace matné oceli a růžového zlata. Hodinky pohání kalibr se samonátahem. Na výběr je matný pískovaný černý nebo stříbrný číselník s paprskovitou matnou škálou komplikace GMT. „Rýžový“ vzor uprostřed evokuje materiál Damier Graphite. Chronograf Tambour Moon je komplikace, kterou využijete každý den. Propůjčuje hodinkám sportovní výraz, ale nikterak neubírá na eleganci. Super výkonný nový instrument v poudře o průměru 44 mm z matné oceli skrývá také kalibr se samonátahem. Hodinky se nabízejí ve variantě s černým pískovaným matným číselníkem s rýžovým vzorem uprostřed. Pouze ikonické hodinky jsou moderní i patnáct let po svém uvedení na trh. A ani čas jim neubral na osobnosti a atraktivitě.

Vyměnitelné pásky
Louis Vuitton také představuje nový originální koncept: vyměnitelné pásky. Tento exkluzivní a přitom jednoduchý systém umožňuje majitelům hodinek snadno a rychle vyměnit pásek na hodinkách v podstatě kdykoliv, bez potřeby jakýchkoliv nástrojů. Jednoduchý, lehký a odolný patentovaný systém byl vyvinut ve vývojovém oddělení značky Louis Vuitton. Jedná se o patentovaný systém z kompozitního materiálu s vysokým obsahem karbonu, který se svými vlastnostmi blíží titanu. Vůbec poprvé u značky Louis Vuitton je tento systém kompatibilní se všemi modely hodinek Tambour – od klasických a původních po ty nejnovější, včetně řady Tambour Slim a nové Tambour Moon.

S novou nabídkou pásků z kůže a dalších materiálů, které jsou pro značku Louis Vuitton charakteristické, včetně kaučukových, si noví zákazníci nejprve vyberou typ pouzdra a potom svůj první pásek. Je to jako hra – noví majitelé hodinek si tak mohou „sestavit“ vlastní hodinky. Ale ani ti, kteří již hodinky Tambour vlastní, nepřijdou zkrátka – mohou si pořídit tolik nových pásků, kolik chtějí, bez ohledu na průměr pláště či model hodinek. V aktuální nabídce je více než třicet druhů pásků pro muže i ženy, v široké paletě barev a materiálů. Nabídka se navíc brzy rozšíří o další typy – pásky z plátna Damier a Monogram, aligátoří kůže a dalších kůží, které figurují v kolekcích koženého zboží. Kvalita a kreativita pásku hodinkám dává charakter, ale dokáže také změnit celou duši hodinek. Ale ať již vlastníte jakékoliv hodinky Tambour, s novými pásky budou vypadat vždy dokonale.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama