reklama

Taťka coby šerif, mamka jako holka z vykřičeného domu

reklama

Už po třicáté se sešli ve studiu Propast rockera Petra Jandy na garden party, tentokrát ve stylu divokého západu, jeho rodinní příslušníci, početní přátelé a kamarádi. A mejdan to byl, jak se patří. Mlsali se gastronomické lahůdky, popíjelo pivko, vínko a v hostech zahučela i řada lahví tvrdšího alkoholu. No, a jak jinak, vyhrávalo se, zpívalo a lehce sportovalo.

„Je to neoficiálně dneska potřicáté, co se tu scházíme, ale číslovku berte s rezervou. Nějak jsem se nedopočítal nebo přepočítal, ovšem kolem třicítky to stoprocentně bude,“ vysvětlil na úvod Petr Janda, který si zvolil na party oblek šerifa.

„A co jiného by to mělo být. Role strážce zákona se mi líbí a jsem vlastně tady jako ochránce práv. Ovšem pozor, o ty lidská se musejí starat jiní, já jsem ochráncem autorských práv,“ s úsměvem doplnil rocker.

Jeho manželka Alice zářila ovšem v trošku odlišném odění. Představila se jako holka z vykřičeného domu. „Na divokém západě byl tenhle vyhledávaný podnik na každém rohu, takže proč bych já nemohla být obyvatelkou jednoho z nich,“ se smíchem vysvětlila Alice a na otázku, co na to taťka šerif, diplomaticky odpověděla.

„Je to o těle a ne o duši. Ta patří celá mému šerifovi. Jde prostě o práci a tu domů netahám,“ uvedla kategoricky, ale opět s úsměvem Alice Jandová.

„Když je táta šerif, zvolili jsme s manželem stejnou branži a tedy i odění a vyrazili na tenhle večírek. A budeme svou roli hrát se vší zodpovědností. Někdo prostě musí dělat pořádek a od toho tu jsme. Padouši nemají šanci,“ prozradila dcera Petra Jandy Marta a zašermovala hostům pod nosem nebezpečně vypadající pistolí. Ale jelikož se všichni chovali, jak se patří, nebylo nutné zbraň použít, a tak šli všichni Jandovic, včetně bývalé manželky Martiny a jejího snoubence a s dalšími účastníky party, třeba Antonínem Panenkou, Jurajem Kukurou a mnoha dalšími svlažit vyprahlá hrdla do „osvěžovny“ a společensky poklábosit.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama