reklama

Temná stránka Kapitána Morgana

reklama

Legenda Kapitána Morgana znovu ožívá s novým prémiovým rumem  Captain Morgan Black Spiced. Nová, kořeněná a tmavší varianta oblíbeného rumu Captain Morgan je určena všem, kdo dokáží ocenit i temné stránky věcí.

Nový prémiový 40% rum Captain Morgan Black Spiced je ušit na míru mužům starším 25 let, kteří mají na svůj alkohol vyšší nároky. Captain Morgan je světovou dvojkou a českou jedničkou v prodejích rumu a prémiový charakter jeho novinky jistě pozvedne celou značku. Začleněním varianty Black Spiced do portfolia Captain Morgan umožňuje představit i temnou stránku historie legendy. Po vstupu na pilotní trhy v USA a Kanadě přichází tento nový produkt do dalších 10 zemí včetně České republiky. 25. srpna 1688 byl za doprovodu salvy výstřelů sta pušek ve městě Port Royal na Jamajce pohřben Henry Morgan – admirál, rytíř, kapitán, dobyvatel a guvernér. Brzy po pohřbu se země začala otřásat a mohutný gejzír vody smetl do rozbouřeného oceánu město Port Royal i s Kapitánovou rakví. Nikdo ji už nikdy nespatřil a někteří lidé dodnes věří, že Kapitánův nepokojný duch stále bloudí v karibských vodách a hledá své tělesné ostatky.

Výrazná chuť

Základem prémiového rumu Captain Morgan Black Spiced je autentický karibský rum destilovaný z nejkvalitnější třtinové  blackstrap melasy, silné a černé jako sama noc. Jako připomenutí kapitánových cest je do směsi přidán prvotřídní hřebíček a svůdně aromatická kůra skořicového stromu Cassia, které nápoji dodávají robustní chuť Karibiku. Stejně jako kapitánova rakev, jsou i sudy, v nichž zraje Captain Morgan Black Spiced, vyrobeny z masivního páleného dubového dřeva. Výsledná chuť je proto silná a výrazná, srovnatelná s prvotřídními whisky. Všechny užité suroviny jsou čistě přírodního charakteru.

Jeho duch žije dál

Nový prémiový Captain Morgan Black Spiced láká svou tmavou barvou s mahagonovým odstínem. V jeho aroma je patrný pobřežní vánek a exotická chuť skořice a hřebíčku následované kouřovými tóny dávno zapomenutých ohňů a jemné vanilky. Chuť je široká a odvážná, na patře rozprostře lahodné vlny karamelu, robustního dubu a koření, které se pak bouřlivě obrátí na jazyk, kde se uklidní do lahodné jemnosti. Na plnou chuť plynule navazují jemné nuance hřejivého koření a vanilky, na okamžik přetrvávají a pak zmizí, zanechávajíce v ústech chuťový zážitek stejně silný a ohromující, jako byli sami legendární námořníci. Láhev nového kapitána, která jako by svým stylem a pergamenovou etiketou vypadla z dob jeho neohrožených výprav, skrývá mnohá tajemství. Jedním z nich je i příběh slavného Kapitánova dobrodružství, jež na etiketě objeví každý, kdo láhev nového kapitána vyprázdní do dna.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama