reklama

Tento týden bude Slunečné léto s Osmanem Laffitou hned dvakrát v Praze

reklama

Ve čtvrtek a v sobotu udělá Slunečné léto s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita radost Pražanům – 19. 8. u Aquapalace Praha v Čestlicích a 21. 8. v rámci AMIX Prima Run na Letné. V Praze se potkáte se svými oblíbenými herci ze seriálu Slunečná, jako jsou např. Eva Decastelo, Lucie Benešová, Bára Jánová, Dana Batulková, Eva Burešová, Denisa Nesvačilová a Lukáš Langmajer. Hudebně vás potěší ve čtvrtek Petr Kotvald, v sobotu Václav Noid Bárta a můžete se osobně setkat i s módním návrhářem Osmanym Laffitou. V Olomouci a Ostravě odstartovala tour za obrovského zájmu fanoušků – nezůstane Praha pozadu?

Žlutý autobus přiváží nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

Ve čtvrtek se potkáme v tradičním čase 14–17 hodin před největším aquaparkem ve střední Evropě Aquapalace Praha v Čestlicích. Jedná se o jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, welness, spa, rehabilitace a hotel. Unikátní Vodní svět o rozloze 9150 m2 je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

V sobotu následuje AMIX Prima Run – jedinečný pětikilometrový závod, který je hlavně o zábavě, i když je měřený, a mnozí tak bojují naplno o stupně vítězů. Běh je určen párům, které si chtějí užít běhání společně, dále jednotlivcům či jednotlivcům v doprovodu psa. Tato populární nejen sportovní akce startuje už v 10 hodin dopoledne.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama