reklama

Texaští kovbojové jsou zpět a s nimi i temná podívaná s osobitým humorem

reklama

Máte rádi akční a napínavou podívanou doplněnou o suchý humor? Po úspěšné první sérii se na televizní obrazovky vrací temperamentní dvojice Hap a Leonard. V šesti dílech druhé řady oblíbeného seriálu s názvem Mucho Mojo se tak opět představí novodobí kovbojové, kteří nejdou pro ránu daleko a vše řeší svým osobitým způsobem. A chybět nemůže ani osudově krásná a inteligentní žena. Televizní seriál Hap a Leonard slibuje opravdovou podívanou. Sledovat peripetie těchto povedených přátel a jejich okolí můžete od 17. července každé pondělí od 22 hodin na televizní stanici AMC.

 Z problému do problému
Druhá řada seriálu byla, stejně jako ta první, natočena dle populární knižní předlohy Joa R. Landsdala. Děj první série byl zasazen do pozdních 80. let a představil dva excentrické kamarády, jejichž snaha o zbohatnutí přeroste do krvavých rozměrů. Na díly plné padouchů, neřádů i krásných, avšak nebezpečných žen, prosáklé texaskou atmosférou a doplněné o ostrý jižanský humor, se můžete těšit i nyní.

Tentokrát dvojice pátrá po okolnostech záhadné vraždy. Jednoduché to mít ale nebudou. Díky mnoha zvratům a obratům během vyšetřování se totiž sami dostanou do velkých potíží. Napínavý děj, v němž nechybí kostlivec, ani pochybné závody s drogovými dealery ze sousedství, navíc ještě zamotá série událostí, na jejichž konci je Leonard křivě obviněn z vraždy. Hap a právní zástupkyně Florida Grange tak musí spojit síly v dlouhé a nebezpečné cestě za očištěním jeho jména. Komplikuje jim jí nejen sériový vrah, ale svým jižanským temperamentem a náturou především oni sami.

Mojo, aneb co tím tvůrci mysleli
„Hap a Leonard: Mucho Mojo“ na stanici AMC nabídne strhující podívanou, mnoho akčních scén i nezaměnitelný humor a temperament. „Mojo“, uvedené v názvu druhé série, je dle tvůrců jakási nevysvětlitelná přírodní síla, která naše hrdiny svádí na neočekávané a překvapivé cesty. A podívaná to opravdu je.

Hlavních rolí se znovu zhostili populární James Purefoy a Michal Kenneth Williams. James Purefoy se tak opět převtělil do postavy Hapa Colinse, zatvrzelého východotexaského kovboje ze staré školy, který svým vnímáním spravedlnosti stojí spíše na straně psanců, než kladných hrdinů. Michael Kenneth Williams ztvárnil rozporuplného vznětlivého republikánského černého gaye Leonarda Pina, se kterým byste se do potyčky rozhodně dostat nechtěli. Chybět nebude ani Tiffany Mack v roli krásné a chytré právní zástupkyně Floridy Grange, Craston Johnson jako detektiv Marvin Hanson nebo Brian Dennehy v roli šerifa Valentina Otise.

I za druhou sérií stojí osvědčený tým tvůrců, spisovatelé a výkonní producenti John Wirth, Jim Mickle a Nick Damici, kteří při tvorbě seriálu vycházeli ze série knih „Hap a Leonard“ autora Joe R. Lansdala. Režie se ujal Abe Sylvia.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama