reklama

Tip na baletní vánoční dárky: Speciální vánoční předplatné

reklama

Národní divadlo letos připravilo speciální cenově zvýhodněné vánoční předplatné, které je v prodeji od 29. 10. do 23. 12. 2018. Samostatně bude možné jednotlivé tituly zakoupit od 24. 12. 2018.  Milovníkům tance nabízíme předplatné, ve kterém najdete balety:  Valmont, Sólo pro tři, Vertigo či připravované proslulé Labutí jezero, jehož melancholickou hudbu a romantický příběh uvedeme už v třinácté inscenaci, tentokrát s choreografií zakladatele Stuttgartského baletu Johna Cranka. Premiéra 28. 3. 2019. Hledáte-li dárek, který chcete s obdarovaným sdílet, neváhejte. (https://www.narodni-divadlo.cz/cs/vanocni-predplatne?s=baletni-skupina-3)

Chcete-li s baletem prožít každý den, jistě vás potěší nový exkluzivní KALENDÁŘ BALETU NÁRODNÍHO DIVADLA a Uměleckoprůmyslového musea v Praze na rok 2019. Autorem kalendáře je Younsik Kim, korejský tanečník, demisólista Baletu ND a fotograf v jedné osobě, který na lyrických barevných fotografiích zachytil tanečníky a tanečnice v nádherných interiérech historické budovy Národního divadla a Uměleckoprůmyslového musea. Jedinečné propojení těchto dvou ikon na pražské kulturní scéně není náhodné. Obě budovy znamenají tradici, ale zároveň přináší svým návštěvníkům i divákům stále nový, inspirativní kulturní zážitek. Navíc je spojuje osobnost Josefa Schulze, jednoho z nejplodnějších českých architektů 2. poloviny 19. století.

Dárkem, který udělá radost ženám či dívkám, ať už v kombinaci s vánočním předplatným nebo jako samostatný zářící solitér, jsou originální šperky inspirované představením Baletu ND Timeless. Tři přírodní kameny – modrý achát, karneol a říční perla – zdobí skvostný náramek TIMELESS z limitované edice vyrobené ve spolupráci se značkou MOOYYY. Šperk s příběhem potěší každou milovnici baletu a krásy.

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama