reklama

Tip na vánoční dárek: Voucher na show Pražské burlesky

reklama

Netradičním a originálním dárkem pod stromeček může být letos poukaz na vystoupení Pražské burlesky. Obdarovaný se může těšit na show Hollywood Babylon plnou nádherných kostýmů, skvělé hudby a dechberoucích výkonů principála Sonnyho Vargase, hvězdné Miss Cool Cat a dalších stálic souboru jako je Lady Mousellyca nebo křehká Yazz.

Show Hollywood Babylon se inspiruje leskem i bídou zašlých časů Hollywoodu. Na jedné straně intrikami, závistí a lží protkaný svět show businessu, na straně druhé třpyt, záře reflektorů a roztočené filmové kotouče. Nepředstavitelná zvěrstva zhýralých herců a producentů často vrhala stín na nevinné a idylické snímky stříbrného plátna.

O dostatek třpytu se postará jablonecká Preciosa, jež svými zářícími komponenty vyšperkovala kostýmy hlavních protagonistů. Hvězdná Miss Cool Cat vzdává ve svém novém čísle hold americkému „Aqua-Tease“ neboli vodní nádrži, která byla vyrobena podle původních návrhů ze zlatých dob burlesky.

Pražská burleska vystupuje každý pátek večer ve stylovém prostředí vinohradského Divadla Royal a pravidelně zařazuje do programu různá překvapení a speciální hosty.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama