reklama

TIP NA VÝLET: Prodlužte si s dětmi léto a prázdniny návštěvou Plzně

reklama

Rána už jsou sice trochu chladnější, přes den vás i v září v Plzni čeká příjemné letní počasí. Děti už musí přes týden do školy, prázdniny si ale stále můžete prodloužit alespoň o víkendech. Máme pro vás skvělý tip na dvoudenní výlet do Plzně, na který jen tak nezapomenete. Během jednoho víkendu vás na jednom místě, nedaleko od sebe, čeká tolik zážitků, které byste jinde nestihli ani objet, natož si je užít. 

Velká rodinná vstupenka
Pro rodiny s dětmi připravili v Plzni pro letní sezonu Velkou rodinnou vstupenku, díky které můžete až do konce září navštívit čtyři plzeňské dětské turistické atrakce s výraznou slevou. Ušetříte téměř třetinu peněz, které byste utratili za jednotlivé rodinné vstupné. Čekají vás hodiny zábavy, jedinou podmínkou je stihnout návštěvu během dvou dnů.

Co uvidíte?
Jako ve zvířecí říši si budete připadat v plzeňské zoologické zahradě a DinoParku. V zoo uvidíte největší počet druhů zvířat ze všech zoo v České republice a v DinoParku desítky obrovských ještěrů. Věda a zábava se dokonale propojuje v science centru Techmania, kde se minimálně na půl dne zabavíte i za horšího počasí. Podobně jako v muzeu loutek, kde si prohlédnete desítky loutek a loutkových divadélek. Ne všechny jsou schované za skleněnou vitrínou a tak si s některými z nich, budete moci zahrát vlastní divadlo. Velkou rodinnou vstupenku v hodnotě 999 platnou až do konce září zakoupíte v Turistickém informačním centru v Plzni na náměstí nebo online.

Další tipy
Velkou rodinou vstupenkou však nabídka pro rodiny nekončí. Další zastávkou se může stát plzeňské historické podzemí, které se v délce 19 km rozprostírá přímo pod historickým centrem. Prohlídkový okruh je dlouhý téměř 800 metrů a zavede vás do hloubky 9 až 12 metrů pod povrchem. Celé město budete mít jako na dlani, když vyšlapete 301 schodů na plzeňskou věž, nejvyšší kostelní věž v České republice. A co se už teď připravit na Čerta s Mikulášem? V Muzeu strašidel určitě nějakého pekelníka najdete.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama