reklama

Tomáš Kočko & ORCHESTR pokřtí album Velesu v SONO Music Clubu

reklama

Letošní album Tomáše Kočka & ORCHESTRU s názvem Velesu se již čtvrtý měsíc drží v TOP 20 prestižní evropské hitparády WMCE (www.wmce.de). Mimořádný úspěch v tak široké konkurenci bude příští týden zpečetěn speciálním koncertem v brněnském SONO Music Centru. Uskuteční se ve středu 19. října od 20:00.

Na koncertě zazní všechny písně z novinkového alba za účasti muzikantů, které můžete slyšet i na nahrávce. Tomáš Kočko osvětluje další průběh večera: „Beata Hlavenková bude hlavním hostem, resp. stane se kněžkou postřižin :-). Tak jak se jiná alba křtí, my budeme provádět staroslovanské postřižiny (dávný  rituál uvedení a přijetí mladého jedince do kruhu kmene). Přece jen už Velesu vyrostlo z dětských plínek a prokázalo, že má nárok být přijato mezi dospělé. Po slavnostní chvilce, tedy postřižinách, odehrajeme, opět za účasti našich hostů (dechová sekce, akordeon, cimbál…), set našich starších písní pod nohy i ke snění.“ Jmenujme z hostů cimbalistu Michala Grombiříka, akordeonistku Kláru Veselou, zpěvačku Elišku Skálovou či vokalistky z pěveckého sboru Kampanela Brno.

Výjimečnost večera se však skupina chystá podtrhnout také představením nového videoklipu na píseň Na konci dní (nebo – li Do Návu II) v režii Štěpána Gajdoše. „O scénář jsme se se Štěpánem podělili a kameru třímal v rukou Martin Štěpánek. Věříme, že se stihne jeho premiéra právě v Sonu!“ dodal Tomáš Kočko.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama