reklama

Tuhle sexy kočku čekal na letišti dárek: Od koho dostala puget růží?

reklama

Prázdniny na Ukrajině asi nejsou pro většinu z nás zrovna sen. Tím spíš ve válce zkoušeném Doněcku. Olexandra Mykoliuk, kterou některá média přirovnala k Angelině Jolie, však právě z této oblasti pochází. V létě tak byla navštívit maminku.

Život v kdysi hrdém a krásném Doněcku si dnes umí málokdo představit. Prakticky každý den je boj o to, abyste se dočkali dalšího rána, pokud možno alespoň v relativním klidu. Olexandra sice už bydlí nějaký ten pátek v Praze, která je jejím vysněným městem, domů se ale samozřejmě vrací, hlavně právě kvůli mamince. Její příběh je plný emocí, nenaplněných tužeb, ale také naděje, odhodlání a obrovské vůle. Možná právě to bylo inspirací k dárku, který na sexy krásku čekal po jejím příletu na pražském letišti.

Když totiž vystoupila z letadla a prošla nezbytnými procedurami, čekal na ni poslíček společnosti Florea. Jak už název firmy napovídá, jde o květiny. Krásný puget, který Olexandra dostala, si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Háček je však v tom, že ani ona netuší, od koho by mohl být. „Byla tam jen kartička od Florea.cz s nápisem vítáme tě v Praze. Nic víc,“ kroutila hlavou evidentně zaskočená brunetka. „Ráda bych věděla, komu poděkovat. Prosím, dáte mi vědět, kdo tuto krásnou květinu poslal?“ I my se přidáváme s tímto přáním. Každopádně pokud chcete udělat radost svým blízkým nebo někomu, kdo si to zaslouží, mrkněte se na florea.cz.

Foto: archiv Olexandry Mykoliuk

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama