reklama

U Bontonfilmu vychází zrestaurovaný Emmerichův sci-fi velkofilm Den nezávislosti

reklama

U příležitosti 20 let od prvního uvedení v kinech vydává Bontonfilm v nově zrestaurované podobě oskarový sci-fi velkofilm Den nezávisloti, který stál na počátku nové éry kasovních trháků. Režisér Roland Emmerich a producent Dean Devlin spojili síly s hvězdným hereckým obsazením – Willem Smithem, Jeffem Goldblumem a Billem Pullmanem a natočili snímek, ve kterém svět čelí invazi vesmírných vetřelců a lidstvo má poslední naději na svou záchranu.

Je druhého července, letní den jako každý jiný… dokud bez předchozího varování nepadnou na Zemi obrovské stíny. Otázka, zda jsme ve vesmíru sami, je zodpovězena – během pár minut se životy všech lidí na celém světě změní jednou provždy. Stejně šokující jako samotný příchod mimozemšťanů je i naprostá nepřipravenost světa na události, které mají následovat. Pouhý den po svém nenadálém příchodu se obrovské vesmírné lodě nad největšími městy planety chystají zaútočit. Kam dosáhne jejich ničivá síla, zbude jen pár trosek bez života. Není pochyb o tom, že bude lidská rasa během několika dnů vyhlazena… pokud jim v tom ti, kterým se dosud podařilo přežít, nedokáží jen se svou podřadnou výzbrojí, důvtipem a odvahou zabránit.

Režie: Roland Emerich
Délka: 145 min
Hrají: Will Smith, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Mary McDonnell, Judd Hirsch, Mae Whitman, Vivica A. Fox, Margaret Colin, Robert Loggia a další

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama