reklama

Unikátní bytové parfémy Wally Cosmetici s přírodními esencemi a ojedinělými vůněmi

reklama

Mnoholetá tradice, mistrný proces výroby, nejvzácnější přírodní ingredience, luxusní flakony, neobyčejné až umělecké kompozice a samozřejmě překvapivě dlouhá výdrž. Tyto parametry tzv. niche parfémů splňuje italská značka Wally. Společnost existuje už od r. 1925, kdy začala s výrobou luxusních tělových parfémů. 

Tradici výroby, klasické ingredience a ojedinělý design v duchu dávných dob, kdy bylo Toskánsko vedle Francie baštou parfumérství v Evropě, si Wally zachovalo dodnes. Tělové parfémy značka postupně doplnila o vůně bytové ve formě sprejů a difuzérů. Kvalita a tradice zůstala, vůně jsou vyráběny z exkluzivních éterických olejů, neobsahují žádná syntetika. Vůně jsou tedy čisté a netoxické, zároveň jsou velmi silné a dlouhotrvající a v této kvalitě se řadí mezi nejlepší značky na trhu.

Celkem nabízí Wally 17 vonných kompozicí. Klasické parfumérské komponenty jako kadidlo, cedr, pačuli, ambra doplňuje italské ovoce a květiny. Vůně se hodí především do luxusních prostor moderních bytů, hotelů, lobby, restaurací, barů.
Kromě sprejů a parfémů nabízí Wally parfémy na ložní prádlo a oblečení a vonné papíry do skříní.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama