reklama

Unikátní oddělení gramodesek v Paláci knih Luxor se stane dějištěm křtu alba Martina Haricha Mapy

reklama

Obliba klasických vinylových desek, s typickým zvukem a atmosférou, mezi posluchači i interprety roste.  Na jednoznačný trend posledních let pohotově zareagovala největší tuzemská knihkupecká síť Luxor a v 1. patře Paláce knih Luxor na Václavském náměstí v Praze otevřela exkluzivní oddělení s gramodeskami.

Aktuálním důkazem, že kouzlo vinylu působí napříč generacemi, je album Mapy dvaadvacetiletého zpěváka Martina Haricha. Vycházející popová hvězda vinylovou verzi své úspěšné novinky slavnostně pokřtí 13. února v 17 hodin mezi nestárnoucími černými kotouči v Paláci knih Luxor.

Na vinylech vycházejí nejen žhavé novinky, jako jsou třeba právě Mapy Martina Haricha, ale také reedice těch nejlepších hudebních titulů světové i české scény a všech možných žánrů. Díky novému oddělení vinylů v Paláci knih Luxor jsou nyní dostupné bez dlouhého shánění, hezky na jednom místě. A to včetně speciálních sběratelských setů slavných skupin jako The Beatles, Queen nebo The Rolling Stones a dalších legend v stylovém dárkovém balení!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama