reklama

Ušlechtilý dárek pro výjmečné!

reklama

Uznávaný šampaňský dům Krug, který je již 18 rokem v pořadí hodnocen Wines Spectator coby nejlepší šampaňský dům na světě, oslavuje rok 2013 zajímavou novinkou. Šampaňské Krug v dárkovém balení Sharing Experience je ideálním průvodcem pro nezapomenutelné chvíle všedního dne i významné slavnostní okamžiky. Tento krásný dárek je ztělesněním ušlechtilosti, dokonalosti a vytříbené elegance, které jsou typické pro značku Krug již od jejího založení v roce 1843.

Zástupci šampaňského domu Krug se již 169 let pečlivě a s láskou věnují výrobě delikátního šampaňského, které podněcuje emoce a povznáší ducha i tělo. Tento mok kombinuje plnou chuť s jemností, a vyzrálost se svěžestí. První dotyk šampaňského na rtech přináší pocit plný vznešenosti – nezapomenutelný zážitek, který chcete vychutnat i sdílet. Šampaňské Krug v dárkovém balení Sharing Experience pohltí všechny Vaše smysly. Uvnitř zajímavě řešeného exkluzivního pouzdra najdete láhev Krug Grande Cuvée, šampaňského které vyniká svou jemností. Kromě vína obsahuje box i dvě sklenky z krystalu typu „Joseph“, které speciálně vyrobila světově uznávaná sklářská značka Riedel. Aby byl dárek skutečně osobní, nachází se na pouzdře reliéf s iniciály obdarovaného.

Pouzdro

Dárkový set Sharing Experience je umístěn v luxusním pouzdře s emblémem značky na plaketě s prostorem na iniciály obdarovaného. Elegantní obal následně poslouží třeba jako schránka na předměty připomínající nezapomenutelné okamžiky.

Šampaňské

Příběh domu Krug je ohromujícím dobrodružstvím vizionáře Josepha Kruga. Tento nekonformní muž s nekompromisní filozofií chápal samotnou podstatu šampaňského v čistém potěšení. Jeho cílem bylo, aby byl každý ročník šampaňského stejný bez ohledu na vnějších klimatické podmínky. Založil rozsáhlou „knihovnu“ vinných rezerv a také jediný šampaňský dům, jehož každá láhev se vyznačuje stejnou kvalitou. Tato vize, instinkt a savoir-faire je od roku 1843 rozvíjena a prohlubována již šestou generací rodiny Krug.

Krug Grande Cuvée

Ztělesněním snu Josepha Kruga je šampaňské Grande Cuvée, které představuje doslova explozi chutí a vůní výjimečné elegance. S prvním douškem přichází tóny lískového oříšku, teplého opečeného chleba, nugátu, bonbónů z ječného cukru a ovocného želé. Poté se dostávají ke slovu aromatické stopy nesklizených jablek, květin v rozpuku, zralého sušeného ovoce, čerstvě nasekaných mandlí, jemného marcipánu, zrovna upečených perníčků, sladkého koření a dokonce i nadýchané briošky s medem. Toto víno oslní ihned, velmi zajímavě ale také stárne. Vyznačuje se úžasnou chutí plnou čerstvosti s bohatým a štiplavým nádechem citrónu a grepu, kterou povznáší jemné a elegantní bublinky.

Dokonalé sklo pro bezchybný zážitek

V duchu filozofie značky by všechny elementy obklopující skvělé víno měly být bezchybné. Proto jsou součástí dárkového balení dvě speciální sklenky z krystalu z dílny mistra svého oboru, společnosti Riedel. Výslednému návrhu předcházelo 15 prototypů prověřených během ochutnávek. Vybrány byly pouze dva druhy, ze kterých vzešlo dalších 13 typů. Vítězný design byl s úctou k vizionářskému zakladateli pojmenován „Joseph“. Nová sklenka Vám otevře dosud skryté podklady šampaňského Krug Grande Cuvée.

Šampaňské Krug v limitovaném dárkovém setu Sharing Experience je v prodeji ve specializovaných prodejnách, jako jsou Gurmetum nebo Kratochvílovci. Cena: 6.700 Kč.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama