reklama

Uwa udělal z celebrit „hipíky“! Poznali byste Romana Šebrleho nebo Mariana Vojtka?

reklama

Známý DJ Uwa každoročně slaví narozeniny ve velkém stylu a hlavně tématicky. Letos zvolil hippies styl a podařilo se mu neuvěřitelné. České hvězdy si opravdu na outfitech daly záležet a dorazilyjako květinové děti 60. let. Moderátor Roman Šebrle, zpěvák Marian Vojtko, moderátorka Kateřina Kristelová, hvězda Fantoma opery Michaela Gemrotová, modelky Veronika Kašáková a Taťána Makarenko.

Ty a řada dalších opravdu dodrželi dress code a do One clubu dorazili jako hípíci a někteří z nich byli takřka k nepoznání. Romana Šebrleho v paruce a s lenonkami řada lidí přehlídla a moderátor si to užíval.  „Je to hrozně vtipný. Mě tady fakt nepoznávají ani přátelé,“ smál se moderátor v pražském One clubu. Marian Vojtko nedávno po 26 letech ostříhal své dlouhé vlasy a nyní si svojí starou image připomněl. „Kostým je  z půjčovny, paruka je zakoupená. Kdybych měl takhle husté vlasy svoje, tak bych je nikdy neostříhal.  Škoda,“ smál se Vojtko na Hippies párty. Jedinou tváří, která nedodržela dress code byla Andrea Pomeje. Zachraňovala to alespoň slunečnicí, kterou si sebou přinesla a kolem krku pověsila řetízek s přívěškem peace. „Chtěla jsem to vytunit, ale dívala jsem se na netu na loňskou oslavu narozenin Uwy a přišlo mi, že dress code skoro žádná známá tvář nedodržela. Tak jsem se bála, že tady bude jak blázen, jako Bridget Jones. Jsem fakt překvapená, jak to všichni dali,“ řekla Andrea, která ten večer byla na akci také pracovně, hrála zde jako dýdžejka.

Marihuana? No jasně!

V 60. letech byla oblíbenou drogou marihuana. Většina přítomných hvězd přiznala,  že s ní má své zkušenosti. „Kdo taky nemá?  Kdo říká, že ne, tak kecá,“ usmívá se Vojtko. Kateřina Kristelová je nyní tvrdým odpůrcem drog, vždy to tak nebylo. „Přiznávám, že jako náctiletá jsem experimentovala, ale ukočírovala jsem to. Nikdy jsem nepotřebovala nějakou lékařskou pomoc. A možná i kvůli svým zkušenostem jsem nyní i mezi kamarády známá tím, že jsem absolutním odpůrcem drog. Strašně let jsem neměla ani trávu. Jsem absolutně čistá,“ říká Kristelová.
Michaela Gemrotová s tvrdými drogami žádnou zkušenost nemá, ale „jointa“ si s přáteli v minulosti párkrát dala. „Poprvé mi dal vyzkoušet trávu můj první kluk. Byla jsem po tom hodně vtipná,“ vzpomíná hvězda muzikálu Fantom opery. Roman Šebrle jako jediný prý opravdu žádné zkušenosti s drogami, a to ani s lehkými nemá. „Nikdy jsem k tomu neměl sklony a nezajímalo mě to. Vždy jsem sportoval a na vrcholové úrovni jsem chodil na pravidelné kontroly na drogy.  To by se zjistilo hned. Ale jak jsem řekl, nikdy jsem po tom netoužil,“ dodal Šebrle.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama