reklama

Už smaží řízky! České celebrity letos berou Chorvatsko útokem!

reklama

Kdo by čekal, že celebrity létají do Karibiku a Thajska, byl by asi hodně překvapený. Sentiment dovolených v „Jugošce“ se totiž začíná vracet, a vypadá to, že pro české hvězdy je právě Chorvatsko trendy destinace tohoto roku.

„Sezónu jsem sice zahájila poznáváním Toskánska, ale pak jsme se vyrazili do Dalmácie, kde jsem běhala po horách, drandila na paddleboardu v moři a večer mastila karty. Prostě jsem si naplno užívala čas se svými nejbližšími,“ říká Ivana Jirešová. Kromě těchto dvou destinací má ale ještě jednu, kterou by ráda stihla: „můj velký sen je letět do Izraele k Mrtvému moři. To mám doma zatím jenom zprostředkovaně díky kosmetice Sabon,“ směje se herečka.

Na Jadran se vydala i modelka Tereza Budková a potěšit Chorvaty se prý chystá i Romana Pavelková. „S mou nejlepší kamarádkou a našimi dětmi se chystáme v srpnu na Istrii. Už jsme byly loni a asi se z toho stane tradice. Po horách na rozdíl od Ivanky běhat nebudeme, užijeme si hlavně moře, sluníčko a odpočinek. Akční dovolenou mívá Maxík s manželem, jezdí s dalšími tatínky na pánské jízdy,“ vysvětluje zrzka.

Nejtajemnější se svými plány byla herečka Adéla Gondíková. Její dovolená v podobě svatební cesty s Jiřím Langmajerem prý nebude jenom v jedné destinaci, víc ale prozradit nechtěla: „pojedeme všude možně.“

Foto: Sabon

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama