reklama

Už v sobotu si užijete nejlepší boj! Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

reklama

Bude to zase velká podívaná! Už při prvním letmém mrknutí okem na jména potvrzených bojovníků sobotního Simply the best v Top Hotelu Praha je jasné, že promotéři odvedli parádní kus práce. A když se na listinu bojovníků podíváte pořádně, jen si spokojeně odfouknete. Tedy, pokud budete u toho!

Těšili jste se dlouho a teď už se to konečně blíží. Tenhle večer bojovníků bude pořádně natřískaný adrenalinem. Co tedy konkrétně doslova křičí „tenhle večer bude za poslední dobu ten vůbec nejlepší“? Tak hlavně Ondřej Hutník nastoupí ke svému 100 profesionálnímu zápasu a to je meta, na kterou se dostanou jen velké persony tohoto sportu. Dlouho se tedy mluvilo o tom, kde k tomu dojde. A je super, že to bude v sobotu v Top Hotelu. Dá se očekávat vzrušující podívaná. Ostatně jako vždy, když Spejbl zápasí. Tentokrát ho v boji o smluvu se světovou asociací GLORY čeká srbský borec Rade Opačič.

Ale ani další program galavečera nejde v žádném případě nazvat jako béčkový. Právě naopak! Matouš Kohout se porve o evropský titul WKN. Jeho motivace je o to větší, že v prvním zápase o pás neuspěl. Chybět nebudou ani souboje MMA. Mezi nimi bude vynikat po zranění se vracející Makhmud Muradov a všichni věříme, že Shot Gvasalia bude ten správný soupeř. Chybět nebude ani Petr Vondráček. Mistr světa WAKO PRO se utká s Polákem Wieslawem Kwasnievskim. Nejúspěšnější bojovník v K-1, který je legendou české scény zápasí i ve 40 letech. I když četnost jeho bojů už není tak velká, vždy když nastoupí, válka v ringu začíná. Zkrátka stále je vidět Petrova profesionalita i schopnost rovnat se se světovou špičkou

Jedním z vrcholů sobotní noci by měl být i souboj mezi Alexem Cvermou a Chorvatem Ivo Cukem o titul WKN s pravidly MMA. Večer bojovníků jistě opepří Georgij Fibich, Honza Holec, Daniel Brunclík a další výborní zápasníci. Vstupenky na galavečer jsou ještě v prodeji, takže pořád máte šanci být u toho!

Foto: czechfighters.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama