reklama

V Domě ČT ve Varech přišel na přetřes vyšetřovací tým Jiřího Langmajera

reklama

V Domě České televize na karlovarském festivalu besedovala tvůrčí delegace třetí řady divácky oblíbeného seriálu Labyrint III. Hlavním motivem nové série bude vyšetřování několika vražd, které spojuje jeden náboženský motiv – tentokrát půjde o téma Ježíšových apoštolů.

„Šéfa kriminalistů Remeše zase hraje Jiří Langmajer. Potřebovali jsme k němu novou zajímavou babu, tak jsme našli Lenku Vlasákovou, která v první řadě hrála psycholožku. A teď v sedmi dílech vyprávíme napínavý příběh,“ uvedl režisér Jiří Strach.

Mladou vyšetřovatelku hraje Denisa Nesvačilová. „Hraju nejmladšího člena vyšetřovacího týmu. Mým parťákem je Petr Stach a mimo vražd a vyšetřování tam možná bude i trochu
lásky,“ naznačila tajemná Denisa.

„Jirka Strach si v každé sérii Labyrintu kolegy policajty nechá vyvraždit, tak musel sáhnout do zásob herců. Myslel si, že jsem vyškolený kriminalista ze seriálu První oddělení a ono ne. Ale je výborný režisér, a kdyby nebyl režisér, by byl dobrý kynolog, Se zvířátky to umí,“ smál se Petr Stach. Střihač Jan Mattlach prozradil, že seriál je už celý hotový a Česká televize ho bude vysílat od září.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama